Mykoza, ziadne vysledky, zufalost

Príspevok v téme: Mykoza, ziadne vysledky, zufalost
zufalasommm

Dobry vecer,
mam 16 a vo stvrtok som bola pri gynekologicke, lebo som pocitovala svrbenie a mensie palenie v posve. K tomu mam vo vnutri take biele male bodky, vyzera to ako hnisave vyrazky, gynekologicka to oznacila ako zvacsene zliazky a ze mam zapal a zamrmlala nieco ako sposobene ze to je kvasinkami. Tie bodky mam ale od aprila. Teraz mi predpisala krem Macmiror complex 30 g a uzivam 2.5 g masti rano aj vecer. Uzivam to od stvrtka, dnes je nedela, polka masti je minuta a svrbenie je stale take mierne i ked zatial iba dakedy ho pocitujem, ale tie biele bodky tam mam stale! Vytok nemam ziadny tvarohovity, klasicky taky biely, svetly ako vzdy. Mam vlastne nejaku kandidu ked zatial nemam taky vytok? A mam ist znova za doktorkou ak mi tie bodky nezmiznu? Co mam robit? To svrbenie mozno prejde, ale neviem ci mam s tymi bodkami daco robit. Sladkosti a pecivo dako nejem, iba suchare, tak neviem ci mam zahajit tu protikandidovu dietu..
Poradte mi.. Ak ma niekto skusenosti s tym Macmirorom piste pls!!!
Ja len neviem co s tymi bodkami :-( Moj prvy gyndos vravel ze su to kondylomy, tato doktorka zas rozsirene zliazky :-(
Dakujem za pomoc

marisol95

to akože gynekologovia nevedia,čo je to ?ved to na prvý pohľad aj obyčaný lajk zistí,čo to je.zapal mas určite a na ten by ti macmiror tabletky skor zabrali,kapucinka tabletky,atd.natieraj nejakoz antibiotickou mastou,ak mas hrudkovity tvarohovy vytok,tak to je mykoza,akože mozes mat kondylomy ty ?mala si už styk ?ak ano,potom ok,ale ak nie,tak nie...a hádam lekár rozliši kondylomy od zliazok,preboha ! kde to už sme,navrhujem vymeniť lekára