Ako premeniť tuk na svaly?

pišta00

Rýchly cukor sa v mojej strave nachádza asi v 2 jabĺčkach denne sem tam banán. Pri takých príjmoch bielkoviny a nízkych sacharidoch som stále hladný je to normálne a je to len vec disciplíny a zvyku a neprežieram sa. Celkovo si kalórie nepočítam, nepovažujem to za potrebné nakoľko svoje ciele si plním aj bez toho aby som to rátal a ako som povedal pokladám to podľa BMR za dosť nepresné.

Tak je rozdiel mať vysokú bielkovinu a do toho si dať čokoládu, ktorá zvýši inzulín a prebytok energie z cukru ti uloží do tuku ako v mojom prípade mať vysokú bielkovinu a cukor priškrtený na minime (v podstate jediný moment kedy využívam rýchly cukor je po tréningu kedy potrebujem doplniť glykogén vo svaloch) tým pádom si držíš nízko inzulín, netvorí sa v tele prostredie vhodné na ukladanie tuku.

Každopádne môj názor na tú štúdiu je taký, že je to veľmi ťažké dokazovať, každý somatotyp pracuje s bielkovinou ináč, niekto ju využíva viac efektívne niekto nie. Záleží aj od celkového jedálnička, ktorý dodržiavali v akom čase v akej forme a v akej kombinácií tú bielkovinu prijímali to je snáď najdôležitejšia vec (ktorá tam mimochodom nie je uvádzaná) Pretože je rozdiel keď si dáš len samotné mäso alebo proteín a je rozdiel keď si dáš mäso a k tomu 200g prílohy telo na obe situácie reaguje úplne odlišne...

0vecka

pišta00 takze to zhrnieme tym ze si nemal sajnu kolko kalorii si v tom obdobi do seba dostal ale hovoris ze si nepribral preto lebo si jedol bielkoviny... ak tomu veris viac ako vedeckym studiam ok je to tvoja vec...

imho tento mytus o bielkovinach pochadza najme z toho ze s vynimkou proteinovych napojov nieje protein sam o sebe (bez tuku a cukru) moc chutny a teda clovek ho vela nezje...staci si predstavit ked sa clovek prezerie a je mu zle tak take kuracie prsia uvarene vo vode by uz do seba nedostal ale taku mliecnu cokoladku (Cukor a tuk) bezproblemov..

pišta00

Skôr ide o to, že môj somatotyp podkožný tuk ukladá len vo veľmi mizivých množstvách. Preto som vravel, že každý sme iní. Niekto môže prijať denne 300g sacharidov a uloží len mizivé množstvo tuku a niekto z takého množstva nakysne. Podľa BMR sa preto neriadim, nakoľko vôbec neberie do úvahy somatotyp jedinca ani genetiku jedinca, vychádzať len z výšky váhy a veku je dosť málo informácií a je to dosť nepresné... Každý má vlastnú genetiku a každý funguje ináč, niekto pri cvičení spáli viac kalórií niekto menej, takisto niekto potrebuje prijať viac niekto menej, neodvíja sa to ale len o výšky, váhy a veku, je tam ešte veľa iných dôležitejších faktorov aby to číslo ktoré z toho vylezie bol presný bazálny metabolizmus.

tabuľkový bazal mám okolo 2100 pod ten tabuľkový bazal určite nejdem, kalórie si vôbec nerátam, rátam si jedine denný príjem sacharidov mám do 150g prakticky len z ryže/zemiakov ovocia a zeleniny, nikdy nejdem nad, bielkoviny prevažne z mäsa a suplementácie si sťahujem a pridávam na pocit podľa potreby a intenzity tréningov ale vo všeobecnosti ich držím okolo tých 200-230g max, a tuky zhruba 1g na kilogram mojej váhy čiže okolo tých 82g. V období zranenia som siahol len na sacharidy ktoré som stiahol na 100g bielkoviny mi ostali na hodnote zhruba okolo 200g na deň.

pišta00

0vecka ja tiež na ne verím ale hlavne v prvom rade verím tomu čo som si sám na sebe odskúšal. Je dobré ak majú ľudia rozličné názory, každý sme originál. Napríklad aj ohľadom tej bielkoviny pri ktorej sme sa nezhodli, mám žiaľ inú skúsenosť ako bola v tej štúdií, ktorú si mi poslal, aj keď som bol po zranení šľachy držal som vysokú bielkovinu pohyb som nemal vyše mesiaca žiadny a za ten čas som tuk nenabral. Každý sme originál každý funguje ináč... to čo platí a funguje mne nemusí vám.

0vecka

ak nemas carvony prutik alebo arabelin prsten tak ten tuky musis zhodit a svaly vybudovat... ziadna premena sa nekona...