Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
Dominenka

Ahojte potrebujem poradit moj cyklus mavam cca 28 az 31 dni...kramy teraz v auguste som mala dostat od 2 do 5 teda...a zatial stale nic meskaju mi uz zajtra tyzden ... robila som si 3 tehotenske testy pretoze mne dako kramy nemeskavaju a dovod aby som bola tehotna by aj bol...jeden som si robila tuto nedelu potom v pondelok dalsi a dnes v utorok este jeden ale vsetky mi vysli negativne ani naznak druhej ciarky lenze ja mam aj priznaky myslim teda ze su to nejake priznaky lebo oibvykle taka nebyvam :D zatial som nevracala ale uz zo tri krat mi prislo trochu zle ...taka kyslost v ustach ako keby som sla vracat uz alebo co no hned to preslo, som dost unavena poslenu dobu nedelu som mala aj strasne zavraty na odpadnutie pomaly prsia sa mi zdaju akesi plnsie obcas ma poolieva v poodbrusku tak neviem teda myslite si ze by som mohla byt tehotna aj ked vysli tri testy negativne alebo to moze byt aj nieco ine ? vopred dakujem za rady :)

Trkvaska

Ahoj Domi:) Neviem ako si na tom aky bol teda finalny vysledok ale moja terajsia skusenost dopadla takto.. Menzes mi meskal az 20 dni! pricom som tiez pocitovala tieto priznaky.. Po 15 dnoch som si robila test a vysiel negativny..Nakoniec vdaka bohu nie som tehotna:D Kazdopadne bolenie prs a bruska tiez mozu znamenat prichod menzesu a ze ti niekedy pride zle tak mozno nizky tlak? Nebola si chora nejako alebo si dramaticky neschudla? Zeny s mensou telesnou hmotnostou mavaju nepravidelnejsie cykly... Alebo stres .. Popripade citrony... Niekto hovori ze je to blbost ze ked jes vela citronov a vitamimu C tak ti to nema ako oddialit menstriaciu...Ale je to pravda.. U mna to vzdy oddiali tak tyzden az 2

Dominenka

no idem asi radsej ku gynekologovi nech mi vezme krv alebo co :) s pravneho hladiska by to uz malo byt v poriadku aj keby ti to bol bratranec po 2 kolene myslim :D no neviem ktora sme na tom horsie ak som tehotna lebo ty mas aspon 25 ale ja 18 :D

SummerGirl

Ja som tam mala napísané 25 tak si skús taký pýtať v lekárni :) A aj ja som mala nechránený a neberiem ani antikoncepciu a tak sa stalo, no ty to máš predpokladám od priateľa no ja mám iný problém, tiež tu mám založenú tému aha: www.zdravie.sk ja viem, že ten názov znie divne ale už som sa dozvedela, že mi ani nie je bratranec, len nejaká vzdialená rodina, ale aj tak no

Dominenka

no ja som sa tuez o babo nepokusala tym dovodom som myslela ze som mala nechraneny stalo sa :/ ... a testy som kupoovala v lekarni citlivost 10 tam bola napisana

SummerGirl

Skús si spraviť tie citlivé testy, mne tiež obyčajný test vyšiel negatívny a tie citlivé pozitývne, tiež som si robila 3. Aj mňa pobolieva v podbrušku, a tiež som nezvracala. Ale ja som úplne iný prípad ja som sa o bábo nepokúšala a stalo sa no :/