Milenka

dalsi

cakajuc Dnes 07:53 -

plati jednoducha rovnica. 3x a dost.

Skusili ste rozchod, dala si mu sancu ?

1. sanca - OK. Ale nepomohlo.
2. davas druhu sancu, ale uz ta raz oklamal, tak je to naivita.
3. davas tretiu sancu. Uz ta 2x oklamal, uz je to tvoja hlupost.
4. davas stvrtu sancu a viac - uz je to totalny nezmysel. Po tretej sanci je uz definitiva, ziadne dalsie sance.

Ak si dospela k tomu, ze mal uz 3 sance, ziadne dalsie sance to nezmenia. Rozchod znamena, ze to musis mysliet vazne a nema to byt prostriedok na vydieranie. Dala si mu sance, prepasol ich. Jednoducha rovnica.

BOD A/Ak je pocet sanci vacsi ako 3, tak je definitivny koniec, bez dalsich sanci.
BOD B/ A ak mu chcem dat znovu sancu, vratim sa k bodu A a pocitam, ci viem ratat do troch.

Tak si to zrataj v ktorom si bode ty.

nemam-meno

Moc ti drzim palce :-)
Moja kamaratka vzdy hovorila : "Cim skor sa odputas od toho nepravneho, tym skor das sancu tomu Pravemu aby ta nasiel...lebo ked sa zahadzujes s tym nepravym, tak toho Praveho prehliadas" :-)
Uvidis aka je laska krasna a rovnocenna ak je uprimna :-) lebo toto co zazivas laska nie je, to je len vyuzivanie:-(

nemam-meno

Cim skor si uvedomis ze viac z tohto "vztahu" nedostanes, tym skor sa odputas...a ver mi ze viac nikdy nebude, pretoze chlapom toto vyhovuje...skus tu "lasku" v sebe k nemu obratit na nenavist - za to ze ta vyuziva, ze ta stale klame, ze slubuje a slubuje...zacni ho nenavidiet za to ze vtedy ked ho potrebujes tak nemoze lebo je s manzelkou, ze si vzdy na druhom mieste, ze si sama na vianoce...
a zacni si seba vazit, urcite si zasluzis viac, predstav si ze niekde je chlap ktory ti da lasku a nehu, nielen sex, ktory bude pri tebe kazdy den...laska je o inom nez o obcasnom sexe ked mam chut a zena nie je doma...
ak mam byt uprimna, tak ten chlap je hovado ze ta tak vyuziva a vodi za nos a ty si slepa ze sa tak dlho nechas...naozaj, cim skor to pochopis a otvoris oci, tym lepsie pre teba :-)
drzim ti palce, urob to pre seba a pre svoj lepsi zivot :-)

cakajuc

nemam-meno dakujem, ze si nezautocila.. ja som prave toto asi chcela pocut.. a chcem viac od zivota, pravdu mas. Len sa tazko odputava, ked ti niekto sype nadej stale. Ale nechcem byt uz slepa :-(

Slobodna

Dovolim si nesuhlasit dvojpes. Nie vzdy to ma v rukach zena. Zeny nedokazu mat sex s niekym cudzim, len s niekym koho dobre poznaju a potom sa zial casto namotaju a su na pritaz. Muzi to maju ovela jednoduchsie, ze dokazu mat sex s cudzou zenou. Zena, ked chce trtkat musi cakat.

nemam-meno

Milenka- nemozem si pomoct, ale mne je ta uprimne luto...zahadzujes najlepsie roky svojho zivota-pre nic...vlastne len preto aby sa ten chlap na tebe vytriasol a ty z toho nemas nic...si stale len ta druha, utajena, vyuzivana...namiesto toho co sa s nim zahadzujes a cakas na nieco, co nikdy nebude premrhas sancu stretnut niekoho s kym si zalozis plnohodnotny vztah, rodinu, deti, niekoho pre koho budes vsetko...
ten dotycny ta len vyuziva a si slepa ze to nevidis..netuzis mat viac? Naozaj si seba tak malo vazis, ze si nechces dopriat uprimnu lasku??
Cim skor sa od neho odputas, tym skor das sancu tomu pravemu aby ta nasiel a miloval ta tak ako si to zasluzis :-)