chut do jedla

Príspevok v téme: chut do jedla
problemova007

ahojte papkaci(taky ako ja)....prosim vas nema niekto nejaky recept alebo ja neviem co na to aby som nemala taku chut do jedla.....nehovorim ze teraz nechcem vobec jest ale len tolko kolko mi treba,dost casto sa napchavam a i ked viem ze som uz syta ............jem dalej a dalej......proste u mna je dost neobvikle citit pocit hladu..............neexistuju nejake cajiky tabletky zuvacky alebo newem....nieco take co potlacilo chut na jedlo........??????prosim poradte mi niekto.....a je podla vas normalne ak ma 14-rocne dievca celulitidu???????vsetci mi hvoria ze trepem ale slepa este nesom zeby som si nepozrela na zadok a nohy.....a mam vysku160 a vazim47kg nieje to privela?????vela otazok naraz ja viem .ale ta co uz.......

RNG

Raz som uz na tomto fore napisal svuju spoved. Teda len kratko, studujem to z rooznych periodik ktore si predplacam uz asi 14 rokov Momentalne odoberam 8 roznych, vsetky su pisa ne kolektivmi alternativnych lekarov-vyskumnikov s pomocou vyskumnikov doplnkov a mikrobiologov.
Internet zialbohu nie je spolahlivy zdroj, ktokolvek tam moze cokolvek napisat a vyrobcovia to zneuzivaju.

problemova007

dakujem za rady ....a chcela by som sa spytat"RND".....ODKIAL TO VSETKO VIE....z nejakej internetovej stranky alebo odkial?skusim pohladat....nieco.....:))))))dik

jacquelin

no vidis ja ti zas zavidim ze mas chut papat... to som mala aj ja teras mam ppp...jedlo je pre mna ta najhnusnejsia vec aka existuje... bud rada ze ti chuti aj ked vahu nemas idealnu aj ked zasa nie zlu.. a okrem toho si pametaj ze vaha nic neznamena!!ide o postavu, miery..bud taka aka si..

RNG

Dietetickych prostriedkov je vela.
Niektore su zalozene na zvysenom spalovani(termogeneticke, nap[r citrus auracium, gotu kola, guarana,cajove extrakty, rozne stimulujuce alkaloidy, zakazany ma huang=efedra-zvysoval tlak a zopar ludi porazilo) ),
ine na potlaceni travenia(fazeolin z fazule potlaca amylazu, takze skroby sa nestravia=neprijemne, lebo nestravene jedlo sa dostane do criev a tam to kvasi a nafukuje)
a take, co potlacia chut(satierol, hoodia gordonii,a theobromin z kakaa)
Na caje je mozne dostat,zelene,caje(camelia sinensis),citrus auracium,guarana, mozno gotukola a hoodia .
Davkovanie je okolo 6 gramov, zavatit odstat. Daju sa aj kombinpvat pre zvysenie ucinku.
Osobne davam prednost koncentratom z reputabilnyvh firiem v ucinnych davkach.Neodklamane, lebo primale davky nie su, samozrejme, ucinne.
Samozrejme tieto latky nie su zazracne, len pomocne. Treba im pomoct cvicenim a trochu volou .

evul

No, mas skor podvahu. Co znamena jest vela? Skus popisat, co si za dnesok zjedla, aj s aspon pribliznym mnozstvom. To, ze mas celulitidu, je normalne, co s nou robit sa dozvies v inych temach. A cajik alebo zuvacku proti prejedaniu? Tazko...keby take nieco existovalo, su vsetci stihli :) Jedine, co zabera je, ked si uvedomis, ze sa prejedat proste nechces. A nemusis mi hovorit, ze sa to neda, tiez som s tym bojovala, a dokazala som zvitazit. A viem, ze nie som sama :)

problemova007

dakujem...az tolky ste mi napisat nemuseli......no velmi ste mi pomohli....prepacte ze tak hovorim.....ale netusite asi kolko som toho dnes zjedla....