Som nymfomanka? Alebo cvok?

Príspevok v téme: Som nymfomanka? Alebo cvok?
wannassu

S priatelom, ktoreho som velmi milovala, sme sa rozisli pred rokom. Bol to velmi tazky rozchod a ja som odvtedy nikoho nemala, pretoze moj byvaly bol laskou mojho zivota.
Nemozem si zacat vztah s niekym inym, pretoze svoj "objav" podvedome stale porovnavam so svojim ex a stale sa prichytim, ze na novom "objekte" hladam nieco, co by mi ho pripominalo.
Najprv mi sex vobec nechybal, skor moj byvaly ako clovek, ako celok.
Zlom nastal az ked som sa ucila na maturity, teda asi dva tyzdne dozadu. Bola uz hlboka noc a ja som sa ucila len pri svetle nocnej lampy, ked som to zrazu pocitila - strasnu chut siahnut si tam dole a vynahradit si cele tie mesiace smutku.
Musim sa priznat, ze predtym sa mi zdala hrubo zivocisna a zvratena len predstava, ze si niekto sam robi dobre.
Preto som sa najprv zlakla, ale skusila som to. Bolo to.... Uzasne. Dosiahla som hned niekolko orgazmov - ten krasny pocit som predtym vobec nepoznala, s mojim ex som nikdy naozajstny orgazmus asi ani neprezila. Ale tymto cinom som klesla sama pred sebou, vo svojich ociach.
Odvtedy chut na sex prichadza stale a je este vacsia ako ta predtym, v tu noc. Nedokazem ju ovladat, ani potlacit ani nic.
Som 24 hodin denne nie vlhka, ale mokra, ustavicne nadrzana, dokonca som zacala pozerat "pecka" a neviem sa zbavit toho strasneho pocitu,ze som totalne ina ako predtym.
Ustavicne musim mysliet na sex a trapi ma tuzba stale po novom a novom orgazme. To, co som kedysi povazovala za cudne a chore sa stalo realitou. Najhorsie je, ze o tom nemozem s nikym porozpravat, bojim sa, ze by to nikto nepochopil.
Priatela stale hrozne milujem, mozno este viac ako predtym a nedokazem nanho zabudnut.
Som v podstate nestastna, prekonat tuto krizu mi pomaha len ta posadnutost orgazmom, ktory si viem navodit uz za kratucku chvilu.
Zaujimave je, ze keby stal predo mnou nejaky nahy cudzi chlap, nebola by som schopna ani bozkavat sa s nim, nieto este milovat, pretoze ja to bez lasky proste nedokazem:(
Prosim, ak sa tu najde cloviecik, co ma podobne skusenosti ako ja, nech napise. Prosim, pomozte mi niekto, ja uz nechcem mysliet na sex.. Je to hrozny pocit byt neustale mokra a silne tuzit po sexe, ktory nedokazem mat s nikym inym, len so svojim expriatelom.
Pomozte mi niekto, bojim sa, ze som sa naozaj zblaznila..

melinka

je fajn,objavila si svoju zenskost,nie si cvok,takto sa niekedy prejavuje nedostatok lasky a blizkosti milovaneho cloveka,frustracia,ked sa citis nemilovana

wannassu

jojka, ja som mala len jedneho priatela a s nim som sa rozisla. Problem je, ze nanho nedokazem zabudnut, aj ked sme si uz v podstate cudzi.
Stale ho milujem a preto je pre mna nemozne najst si dalsi vztah.

katty19

ani nymfomanka, ani cvok, ani nič podobné..:) jednoducho si žena v určitom štádiu vnímania svojej sexuality a za tento príbeh si sa odvďačila najma sama sebe, lebo si sa ním oslobodila, takže super:)

jojka

a to ze si to robis sama to je tiez ok ..vsetky si to robime stale, stale, stale...ja by som ani nezaspala keby som tam nemala ruku, casto sa tak aj zobudzam,..uz ako by som nemohlla bez toho zit,utechu sa snazim najst len u chlapov ved su uzasni, ale zase len v niecom aby sme ich neprecenili

jojka

Tak urcite si sa nezblaznila,to sa neboj proste chces orgazmus ...a to ze s cudzim chlapom nie ale iba s tym priatelom alebo byvalim ??(to som nepochopila ci ste spolu?)tak to je podla mna uplne pekne,to mas stastie ze si to nerozdavas s nahodnýi chlapmi ...ja si tu otazku pokladam tiez zblaznila som sa?ved si to rozdam s kazdym kto ma pritahuje(kamarat,chalan ktorého som spoznala v ten vecer)..zatial to neriesim, uzivam si najkrajsie roky zivota.papa

vodnarka

wbch si skvely baba tu chce normalne poradit a ty mas taketo keci..
wannassu myslim ze je to uplne normalne mozno sa prave teraz tvoje telo prebudilo a je pripravene prezivat sex aj po tej prijemnej stranke.. netrap sa tym takto svoje telo aspon poznas a ked pride ten spravny chalan budes vediet co sa ti paci a sex si budes naplno uzivat