problemy pri sexe

viona

zhodou okolnosti pijem ginko caj, takmer raz denne, lebo teraz mam skuskove obdobie, tak si to vzdy dam pred ucenim aby mi to lepsie palilo. lenze ja som nikdy nemala problem s tym ze by mi trpli ruky a nohy, to len proste pri sexe, nikde inde

kiri

Kup si tabletky Ginko Biloba, nie su drahe. Su nielen na dlhovekost a pamat, ale hlavne pre ludi s nedokrvenymi koncatinami. Mojmu bratrancovi velmi pomohli.

MrScarlet

Tak sa ti len proste nemusia poriadne dokrvovat. V inom by som chybu nehladal. Mozno to znie cudne, ale skus vypit teply caj pred"tym". Krv sa potom lepsie rozprudi.

viona

praveze som az tak dlho nelezala na chrbte, menili sme polohy, a toto si pamatam sa mi stavalo aj volakedy pri sexe, ruky mam pritom zaroven tela a aj tak, proste tomu nechapem keby ich mam dlhsie vyssie polozene tak by som vedela preco.

MrScarlet

Bude to sposobene odkrovanim konatim-ak lezis, musis dvihat ruky hore a tie sa ti odkrvia. Staci castejsie menit polohy al.zacni cvicit-vtedy sa ti telo bude lepsie prekrvovat a ukaze sa to aj pri sexe