Je tam ešte šanca?

Príspevok v téme: Je tam ešte šanca?
Mladusik19

Môj problém spočíva v jednej dievčine ,,bývalej,,. Začalo sa to na mojej oslave kde sme boli opitý a zobral som ju k posteli kde sme sa bavili a nakoniec sa začalali bozkávať a neskôr milovať. Hovoril som jej že to s ňou chcem skúsiť, že som nad tým dlhšie rozmýšlal a podobne. Avšak na ďaľší deň som zas hovoril niečo úplne iné. Že vzťah nechcem lebo mám ísť preč za jednou kamarátkou a neviem či tam niečo nebude. Zniem ako nezodpovedný to viem ale bolo to pojašenie a bol to 1 deň. Avšak chodievali sme stále von neskôr sme sa začali znova bozkávať a aj milovať. Robil som si s ňou čo chcem ako mi to vyhovalo. Bol som hlupák to už dobre viem. Nejak sme to ukončili s tým že sme sa ešte nejako udobrili ale to vydržalo tak týždeň a potom mi povedala že neviem to cítiť podľa toho čo som jej spravil. Avšak ako sa vraví že vo vzťahu sú vždy dvaja a chybi nerobí len jeden. Išlo tam aj o to že ta kámarátka čo bola v zahraničí mi písala a písala tam také že ma chce vidieť bez a podobne. Ona si všimla len tieto správy avšak kamarátke som napísal že nechcem to robiť lebo niekoho mám ku komu niečo cítim. Ale toto už bývala nevidela. A ani to nechcela vidieť. Bolo tam toho aj viac. Poslal som jej dopis kde som napísal ako ma to mrzí avšak bol som v šoku keď mi kamarát ukázal že mu ho bývala poslala. Ako vravím chybi robíme všetci. Trápil som sa ešte pár dní snažil sa to dať do poriadku. Nakoniec som to nechal tak asi mesiac. Potom som sa jej ozval a bola fajn písali sme si aj všetko. Nakoniec sme sa dohodli že pojdeme spolu na sushi. Bolo to zaujímavé celý čas sme sa rozprávali vravela že mala chalana ale vydržalo to iba týždeň. A teda moja otázka spočíva v tom, že je tam šanca sa dostať naspäť do vzťahu? Neboli sme si navzájom neverní len jeden druhému robili napriek kvôli blbostiam. Ja som rozhodnutý a rád by som sa k nej vrátil no neviem ako to chce ona. Snaźím sa byť s ňou v kontakte ale nechcem zas nonstop písať aby som nevyzeral že tlačím. Predom ďakujem za odpovede

Lola033

No obaja ste nevyzretí puberťáci, čo s vami. Šanca tam možno je a možno nie je, my do nej nevidíme. Mal by si oľutovať chyby, ktoré si urobil a priznať sa jej s tým, že to ľutuješ a už to viac nespravíš. Uvidíš, ako zareaguje, prinajhoršom ťa odmietne. Ale máloktorý chlap si prizná chyby, takže keď si tie svoje priznáš, bude to určite plus. Pretože nikto nie je bezchybný. Daj si ale pozor, aby keď budeš ľutovať svoje chyby, nespomínal si tie jej. Lebo tým ju len naštveš a odradíš.