Odkopol ma a nenávidí

Príspevok v téme: Odkopol ma a nenávidí
dalina

Spoznali sme sa na internete a prežili krásne 3 týždne na chate a skype, lebo bol odcestovaný, ale býva v meste ako ja. Zaľúbil sa do mňa a vyznával mi lásku každý deň. Po návrate ma však veľmi sklamal. On je nezamestnaný, ja zase neviem, čo skôr. Venovala som mu veľa času s tým, že keď sa vráti pomôže mi s nejakými vecami, no nakoniec pre mňa toho veľa neurobil a už tam sa to začalo kaziť, ale nechala som to tak. Potom som si všimla, že ma na profile veľa dievčat a rôzne sexifoto, že to tolerovať nebudem. Sľúbil, že ho prestane používať, vymaže ho, že mu záleží na mne a všetky tie dievčatá sú mu ukradnuté. Začal používať nový, ale starý nechcel vymazať. Keď sme sa stretávali, bol fajn, milý, dával mi veľa lásky, ale to, že mi nechcel pomôcť viac, ako to počas skypovania sľúbil a tie dievčatá mi moju zaľúbenosť a lásku k nemu začali už od začiatku ničiť. Ale prežili sme toho dosť krásneho. Potom mi v niečom klamal a ja som mu začala vyčítať, že je klamár, nepomáha mi, nevymazal si profil a potom to klamstvo. Keď sme sa stretávali, nikdy mi nedal pusu pri stretku či rozlúčke a po pár pokusoch bozkať sa so mnou, keď som sa hanbila sa už nepokúsil nikdy o jazýčkovú iba sme sa pusinkovali. Sex taktiež nebol. Mala som z neho zmiešané pocity, ľúbila ho aj neznášala. On mi stále prejavoval lásku a začal plánovať po 2 mesiacoch spoločné bývanie, no nepodarilo sa nám ho nájsť. Potom do našich problémov prišli problémy aj so stretnutiami. Nechcelo sa mu so mnou nikam chodiť, iba že mám pribehnúť do parku neďaleko jeho činžiaku, aj keď on nerobil nič a ja som mala veľa práce a musela kvôli cestovaniu zabiť 2 hodiny. Moja láska sa tak k nemu sa menila na nenávisť, stále viac sme sa hádali a zaklincoval to tým, že začal prejavovať nervózny agresívny tón k ľuďom v okolí, neskôr ku mne a mať ponižujúce poznámky na mojich bývalých priateľov z istej krajiny, ktorú milujem. Vykrikoval mi, že raz ho nechám, že ja chcem len ich, aj keď som mu xkrát povedala, že ho ľúbim a už naozaj ma oni nezaujímajú.
Posledné 2 týždne sa mu akosi nechcelo ísť von najmä cez víkend. Brala som to, akoby to už chcel ukončiť, tak som pri poslednom pokuse stretnúť sa prvý augustový víkend povedala ok, tak pôjdem von s iným mužom z internetu z tej krajiny, ktorý bude rád, ak nie som pre teba už dôležitá, aby si sa so mnou stretol. Ešte raz som sa spýtala, či sa teda naozaj ten víkend nestretneme, keď sme sa nevideli celý týždeň a on, že nie. V noci mi potom písal na chat, že mu strašne chýbam. Odpísala som mu na druhý deň nahnevaná, že keď ty nechceš ísť so mnou von, ja sa s tebou nechcem rozprávať. A celý deň som to brala, že je koniec, že ho už mám dosť a išla von sama. Cez deň mi poslal nahnevaný smajl, ale ja nič. Večer som mu už pokojná chcela napísať, no on ma blokol. Na druhý deň mi vykričal, že nech si idem za tými mužmi z inej krajiny, nech si nájdem teda iného a že je koniec. Aj keď som z neho bola nešťastná, ako sa zle správal ku mne, ľúbila som ho a rozhodla som sa zabojovať. 4 dni mi však neodpisoval na starom profile ani sms, keď som ho presviedčala, že chcem iba jeho, aj keď ma trápi a hnevá často a že naozaj nechcem už chlapov z tej krajiny a že som bola von sama. Nereagoval. Potom mu sobotu napísal môj kamarát a tak mi konečne začal písať, že ma nenávidi, nemôže ma už zniesť, že je koniec, že ja mám veľa chlapov a chcem len tých z tej krajiny a že ako som mu stále vyčítala, že je klamár a lenivec a neverila, že ma ľúbi, že som u neho skončila a že mi želá veľa šťastia s novým priateľom. To sme si písali už cez jeho profil s tými dievčatami, kde ma od soboty stále nezablokoval ani si ma nevyhodil z priateľov, možno, aby ma provokoval, že ho používa späť. Odvtedy som mu už nenapísala. Ešte mu napíše môj kamarát, že chcem od neho nejakú vec späť a povysvetľuje nejaké veci a napíše, že naozaj som s tými mužmi skončila, ale nič už neriešim.
Poraďte mi prosím, či to už mám nechať tak, či zabojovať, aj keď ma hneval x vecami, mali sme inak krásny vzťah aj keď len 4 mesiace. Skutočne aj keď celý čas to bolo o tom, ako ma strašne ľúbi a ja ho učite raz nechám a chcem len tých z krajiny, ktorú milujem a vyčítala mu, že je klamár a lenivec, ma mohol prestať ľúbiť a začal iba nenávidieť? Mám si ho nechať u priateľov, vidieť sa s ním stále online či vymazať, aj keď nezablokovať? Ozývať sa mu už nemienim. O 2 týždne budem mať narodeniny a že mi zablahoželá, nečakám.

Filip TT

Chlapci majú radi pochvaly od dievcat. Ziskat pochvalu od zeny, ktoru respektuju, je pre nich viac ako sex. To mi ver.

jedentaky

Dalina počuj, rozmýšľal som ešte o vás.

Za prvé: U toho chalana si mala rešpekt a vážil si ťa. Nenavrhol Ti sex a ustúpil aj z jazýčkovej pusy, keď zistil, že sa hanbíš.

Za druhé bojoval o Teba a vyznával Ti lásku, aj keď Ty si ho už neznášala.

Za tretie: moja životná skúsenosť:
Moja manželka bola za slobodna v istej dobrej partii, do ktorej som sa pridal aj ja potom ako som ju spoznal. V tej partii som moju vtedy ešte budúcu manželku považoval za najatraktívnejšie dievča - aj čo sa týka výzoru aj čo sa týka povahy. V tej partii boli aj vysokí chalani, šikovní a spoločenskí. Jeden z nich potom robil moderátora v televízii. Ja som sa s nimi nemohol rovnať - som malý a bol som zatíchnutý. Hoci rozumom som vedel, že ona ma má rada, v podvedomí som tomu dokázal uveriť len ťažko. Stále mi prichádzala na rozum myšlienka - aj tak ma nemá rada. Vedome som tieto pochybnosti musel v sebe potláčať.

Možno je to vo vašom prípade podobné: ten nezamestnaný chalan sa možno necíti na tej úrovni mužov, medzi akými sa pohybuješ ty a s akými sa kamarátiš. Ty mu síce môžeš hovoriť, že ho máš rada, on ale vidí, že ho kritizuješ a tamtých si vážiš.

Ako som Ti už raz napísal, možno by stálo za ten pokus sa ho opýtať, či by pokračoval vo vzťahu, ak by si prerušila kontakt s tými zahraničnými kamarátmi.

adr1a

Skus byt najskor sama. Nic a nikoho neries. Daj sa dokopy. Dopraj si cas. A hlavne brzdi. Slapes ako na baterky. Vsak pohoda klud pianko. Vies, nikto nie je dokonaly. Ani ty. No myslis si, ze len ti chlapi su zli, neschopni, vsetci su kurevnici co podvadzaju svoje priatelky? (nie je ti podozrive ze sa na teba obracaju stale s tym sexom? Tak po mne niektori muzi tuzia ale LEN sex? Mne vzdy ponukaju viac. Jasne ze je na nich vidiet ze su nadrzani a co by najradsej chceli. Ale si to proste nedovolia, brzdia sa). A stale spominas tych cudzincov. Vsak to by kazdemu muzovi vadilo. Bud o nich nehovor vobec alebo si najdi z tade niekoho na vztah. No ak takeho nechces tak o nich potom pred kazdym (hlavne muzmi) ani nehovor. A to stale. A nenazyvaj vztahom nieco take bezvyznamne co trvalo 2 tyzdne ci mesiac. Skus najskor muza spoznavat a stretavat sa s nim v rovine kamaratskej. Travte spolu cas, chodievajte na spolocne akcie obedy kavu, skus ho najskor spoznat. Ake ma nazory myslienky postoje priority. Ake hodnoty uznava. Ake ma zaujmy zaluby konicky. Vediet, co ho tesi a co zarmucuje. Co ho vie rozosmiat a co zarmutit alebo nahnevat. Ides do vsetkeho prilis hrrr. Zbrklo. Potom to aj tak vyzera a koncieva.

Fero. To kde take nieco pisala co spominas 20:28h? Nikde som take nenasla. Alebo to uz zmazali?

jedentaky

Hm, ty nie si taká naivná, ako pôsobí ten úvod.

Možno naozaj žiaden z tých mužov nestál za vzťah. Je pravda, že človek musí tolerovať nejakú nedokonalosť partnera v záujme udržania vzťahu (z ktorej možno časom vyrastie) ale taká primitívna nevera ako opisuješ medzi to nepatrí.

Možno naozaj potrebuješ na otestovanie partnera kratší čas, takže máš kratšie vzťahy. Potom tie kratšie vzťahy sú výhodou - neinvestuješ do toho toľko seba a nebolí ťa tak rozchod.

dalina

o tom, kolko chlapov, ktori su v dlhorocnych vztahoch, podvadza by sme mohli diskutovat
dnes som sa dozvedela, ze sa zeni moj byvaly ex.. ked frajerka bola odcestovana, otravoval ma, ze mu chyba sex.. keby si ho preverila, uz davno s nim neni, ja som bola s nim 2 tyzdne

kafe

nuž ja si napríklad myslím, že vyrovnané, spokojné ženy, majú stabilné a šťastné vzťahy. Chlapa preveruje neistá ženská. Sebavedomá vie, že s chlapom, čo by jej klamal, podviedol ju nebude a bez váhania ukončí vzťah, kde si ju muž neváži.

dalina

ja som vzdy ochotna rychlo vela zabudnut a zacat odznova lubit, tesit sa zo vztahu, ale men sa furt nevedia zabudnut veci ,co som povedala, urobila a rychlo koniec...

no a jedna zaujimavost z dneska co uz viem davno, viete, preco zeny maju dlhe vztahy? lebo su hlupe, lahostajne, naivne, slepe, hluche... ja som natolko inteligetna, ze chlapa, hned preverujem, zistujem vsetko okolo neho

napr. minuly rok v juli stretko s jedynm chalanom vonku - tahal ma domov, ze je mu sa nechce sediet vonku nesuhlasila som, ze nejdem jasne... v auguste si nasiel zensku a doteraz je s nou a ma plny facebook rok kopy fotiek s nou, aka velka laska je to... a dnes mu volam, ci sa nestretneme, nemma skym ist von aj preto, ze co povie teraz, samozrejme povedal mi - prid ku mne domov, nechces? preco? nechces sex? takze asi tak moze byt jeho frajerka stastna, ze ma krasny rocny vztah...
ja hned vidim na chlapovi nieco a konfrontujem ho a smamozrejme, ze ma rychlo necha...
raz som bola u kamosky a som nechapala, ako s nou manzel jedna ako s handrou a ona to povazuje za normalne.. ja by som pri nom 7 rokov nebola, uzila by som si trochu, nech mam pocit, ze mam vztah a dovidenia...