Muž skorpion, rady a skúsenosti

pomocnica

Prezyvka055- keď ty v to neveríš, tak to je tvoja vec, ale nikoho tu nemusíš odhovárať, alebo prehovárať na to čo si myslíš ty a v čo veríš. To je každého osobná vec, tak keď máš potrebu ľudí odhovárať od vlastných rozhodnutí, tak radšej ty choď ku lekárovi. ;-)

Prezyvka055

Clovek ktori si mysli ze znamenia v zverokurhu ovplyvnuju spravania cloveka by mal okamzite vyhladat odbornu lekarsku pomoc a vratit obciansky preukaz.

aires

Mam muža v znamení škorpiona 16 rokov.. ked ho niečo naštve je dost nevyspytateľný, mali sme už zopar "horucich" chvilok. Vsetko je ok ak je vsetko podľa neho. Ak sa situacia zmeni je na nas mrzuty stale mu nieco vadi, kazdu maličkù chybu musí okomentovať,ako by šlo o niečo nenapravitelne.. a vydrží mu to dost dlho.. vie byt riadne nepríjemný, záleží od okolností... na druhej strane vie byť ak je vsetko podla jeho plánov príjemný,starostlivy aj ked na nás žgrlavý. flirtovat vie predo mnou na jednotku. Jak sa zo zaciatku snažil o mňa, o chvíľu mi dal najavo, že si potrebuje svoje ego mastit dost casto.

celebrita FB

Chlap škorpión? Mala som dvoch takých kolegov: Jeden starý, ale robil sa za pána dôležitého, až bol trápny a rozprával samé klamstvá a somariny, ako on každého hokejistu osobne pozná...prosím pekne, zúčastnil sa na autogramiáde :) tak len odtiaľ :) a musel byť stredobodom pozornosti. Druhý mladší, vtipný a zlatý: toľko prvý dojem.

pomocnica

Ja som skorpionka a poznam vela skorpionov.su to super kamosi rozumieme si,radi flirtuju.su to egoisti a suknickari.zalezi im hlavne na tom aby mali oni dobru naladu, aby sa oni uspokojili..nie su velmi dobry rodicovsky typ(nie vsetci)ale zvyknu sa predvdzat pred detmi a chcu byt lepsi aj ako oni.neviem ci podvadzaju ale aj hej,ale proste casto striedaju partnerky a ziadna u nich dlho nevydrzi. Su vsak vtipny a radi su stredovodom pozornosti. Zvacsa su pekny a svoj vyzor si velmi dobre uvedomuju,a vyuzivaju ho aby zbalili kazdu ale na koniec ju odkopnu,alebo ona ich lebo na nich nema nervy. Zena ich musi zaujat neuveritelne velmi aby sa nespravali tak ako sa spravaju zvycajne ale tak aby jej vyhoveli,ale nikd pretvarka nwvydrzi dlho. S takymi rakmi im to moze svadcit,alebo pannami.znamenia.ale s nikym im to dlho nevydrzi.to hovori.m Za asi 15 co poznam ja.:D ale su to midri ludia a presne veida co chcu. A neradi prehravaju,to neznasaju.ale su mili a priatelski.:)

katka9999

CHlap skorpion?Majster pretvarky,Bezcitny,bezcharakterny.Klame a klame,nic ine nevie,sam uz nevie,co je pravda a co nie.Ked lovi,tak je super kamarat,poradca,zabavny a skvely chlap,o kazdom sniva kazda baba,ked uz zaujem nema,tak sa neunuva povedat ani,zbohom,Jednoducho uz pre neho dotycna,ktorej sluboval mozne aj nemozne,neexistuje,a to zo dna na den.Od skorpiona treba utekat,este kym je cas,lebo to co zenu caka,ked zisti,s kym mala docinenia a ze vsetko,co hovoril boli iba nacvicene,zakerne,ucelove klamstva,tak to je riadna priucka pre kazdu zenu,co este veri v dobro cloveka,

Adac

Ja som tiez skorpion a takto...to ze sme suknickari nemusi byt pravda a urcite nie sme vsetci rovnaky...stretol som dievca s ktorym sme sa spoznavali chodili von atd. Bolo to blizko k vstahu a je aj teraz len sme to nechali nakoniec tak ale odkedy sme sa spoznali nemal som ine dievca ani som sa s nijakou inou nebozkaval atd. A dokonca som odmietol aj ponuku na sex a pritom to dievca bolo dost pekne. Je pravda ze ak nieco chcem idem si za tym a ak ma niekto rozculi alebo ublizi mam chut mu to vratit ale casom ma to prejde vzdy.
Cize nejde sudit chlapa podla znamenia pokial ho nespoznate