Muž skorpion, rady a skúsenosti

monila090

Ja som skorpionka a mala som partnera skorpiona :), zo zaciatku nebo, potom peklo..klamu tak sebavedomo, az tomu sami uveria ze je to v poriadku a nic zle nerobia, ziarlivi, neprisposobivi, ak sa im nechce tak v prvom rade ich pohodlie a potom partner atd atd- vsetko co bolo uz napisane- sex neopisatelne krasny, vasnivy, dokonaly :)...musis vediet do coho ides, skorpion je tazka povaha, a nevyrovnany clovek s tymto znamenim ne hotove peklo, hoci zo zaciatku dokazu poblaznit cloveka z uplne ineho konca :)

dixit

daniuska, ako som si prečítala, čo si tu písala, som zvedavá, ako dopadnem ja - škorpiónka, s tým mojím vodnárom :D keby som verila na horoskopy, asi sa s ním už radšej preventívne rozídem, napriek tomu, že spolu fungujeme už rok bez väčších konfliktov :D

miluska556

muzi skorpioni su strasne povahy.. kto im nespravi po voli je automaticky ich nepriatel musia mat vedla seba niekoho kto sa im uplne podvoli a slepo ich pocuva. proste musi byt po ich aj keby tanky padali.. zamna teda uplne hrozny ludia stale musia mat pravdu ak im nevyhovies tak ti vedia zneprijemnit zivot ako nikto neustale zmeny nalad ani nevies preco no hrozne skorpioni si velmi radi vsimaju druhych zranuju ich poukazuju na nich ale ze by sa pozreli na svoju choru povahu to ich ani 1% nenapadne.. vzdy sa mi to potvrdilo ci islo o ex priatelov alebo kolegyne v praci v tomto znameni..

pata123

Dakujem daniuska, nieco na tom bude! ano, trafila si sa, ryba je velmi citlive znamenie, niekedy az moc... preto by som ani deti nechcela ryby, to je podla na najhorise znamenie co sa tyka samotneho prezivania dotycneho..