Prečo mi to povedal

Príspevok v téme: Prečo mi to povedal
Adika21

Ahojte. Ani neviem, prečo to sem píšem, asi zo zúfalosti, alebo z toho, že sa potrebujem vyrozprávať.
ide o to, že cez azetovú zoznamku som sa zoznámila s jedným chlapom, mal nad 30. Písali sme si na pokeci, všetko bolo v pohode až dovčera, kedy som mu poslala fotky. Na to mi odpísal, že som škaredá jak noc a už nemá záujem sa si so mnou písať. To mi povedal veriaci chlap, ktorý každý boží deň chodí do kostola. Mohol také niečo povedať veriaci chlap? Doteraz sa z toho neviem spamätať. Tiež som veriaca, alebo skôr môžem povedať že so bola. Doteraz. Tie jeho slová ma tak šokovali, že už neverím že nejaký boh existuje.

0vecka

vztah kde nieje sexualna pritazlivost funguje naprd to je to iste ako by mal hetero chlap zit s inym heterochlapom... proste obcas si mozu ulavit ale nieje to trvale riesenie... su to skor spolubyvajuci...

podla toho co zakladatelka pisala tak asi fakt bude skareda... no a co? neni prva ani posledna a aj take si vecsinou najdu vztah ak su psychicky na Tom ok...

Filip TT

Daniuska,
keď odhliadnem od invektív, tak sme sa zhodli na tom, že pomer 90 bodov za sexuálnu prítažlivosť a 10 bodov za ostatné nestačí.
V Adikinom prípade sa ale otázka sexuálnej príťažlivosti neriešila. Adika dotyčnému poslala fotku tváre a on sa rozhodol na základe toho. Pritom ešte stále mohla byť sexbomba 90-60-90. Adika sa sťažuje stále len svoju tvár.

Ak si želáš, sväté reči môžem odložiť a sexuálnu príťažlivosť vysvetliť na tomto vtipe:

Rozprávajú sa dvaja chlapi:
- Ja by som nespal s hociktorou. Mám svoj bodovací systém a žena v ňom musí dosiahnuť aspoň 80 bodov.
- A ako ju boduješ?
- No napríklad: Má ju? - to je za 100 bodov.

adr1a

Daniuska. Filip je muz. Ja som zena. Nepozname sa. Len sa tu na tomto forume registrujeme. A reagovala som na ten tvoj prispevok 10:24h, ked si pisala ako je krasa dolezita. A Filipa som len zdravila. Zvykneme sa tu na zdravi pozdravit

daniuska

nejak sa v tom uz stracam Filip je adr1a, aj Filip, nejako to mas podelene, ze ked radis ako filip radis ako cirkevna osobnost a adr1a je tvoje civilne meno, ci ako to?

adr1a

Daniuska. A myslis, ze je to vyhra byt pritazliva? Alebo taka ze muzom sa z teba postavi? Ze si objektom ich tuzob ai? Ano, teraz to chces lebo to nepoznas.. Skus sa teda zamerat na to svoje vylepsenie tak vonkajsie ako i vnutorne. Zmen sposob myslenia a vnimania samej seba. A rob kroky k vylepseniu zovnajsku. Tvar aj pery sa daju vylepsit

Ahoj Filip

Filip TT

Ahoj Adria, ahoj Adika,
ono by sa to asi malo riesit aj na tele aj na dusi. Vylepsit vyzor tak ako navrhuje Adria a co sa tyka duse zazit kolektiv mladych ludi, kde budes prijata a budu si Ta vazit taka aka si.
Jednu moznost som tu uz navrhoval - prijat ucast ako dobrovolnicka v zdruzeni, ktore robi akcie pre deti s postihom. Poznam ich dobre, spoznas iny svet a zmeni to tvoje priority a na svoj problem sa budes divat inak. Tohorocny letny tabor je uz tesne zmeskany, ale mozno budu ine prilezitosti.
Tu je ich stranka: www.sbah.sk

daniuska

Filip, ak ale zena ziska u muza len 10 percent, tak ju nepouzije vobec na nic, ani len na ten sex :D sorry, ale nechaj si tie svoje svate reci. Kazdy muz, aj dokonaly krestan chce v prvom rade zenu, pri ktorej sa mu "postavi", na vztah je to totiz potrebne, dokonca aj farari spia len s peknymi dievcatami:D..alebo chlapcami :D, nepoznam ani v rade fararov, aby mali skarede milenky, ty hej?

adr1a

Pozri a inspiruj sa co vsetko sa da zo zien spravit. Takychto stranok je vela a nezasiahla tam plastika. Kazda zena je krasna. Ci moze byt. Ak aj nie je prirodzene krasna tak sa da s tym vselico spravit docielit

vadimandreev.ru