Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čierna mágia

xirenka1

Co sa tyka ciernej magie,od toho ruky prec! Kazdemu sa to vrati spät..otazka jednej pani co sem pisalala,ci vadi ked niekoho v amoku preklina no nemysli to tak,pamätajte si!! Najhorsie je ked niekoho takto v hneve preklinate.to sa aj splni a vonkoncom ked v hneve vyslovite na rodinu prekliatie alebo hnev.to je sto nasobne..tak isto mozte zocit niekoho alebo niekto vas,staci pomysliet ten/ta ma toto,hento a ja nie..a bum zoci mate hned.potom vam je zle,mate migrenu je vam na zvracanie,podlamuju sa vam nohy a podobne..potom je tu ulak,to ked sa velmi zlaknete a ostane vam to na srdci..citite sa tak vycerpane,,nevladzete,zdravotne problemy..a samozrejme vsetkeho sa lakate..potom je porobenie,to vie kazdy v hneve najviac zo zavisti a samozrejme najhorsie je prekliatie a porobenie vecou-predmetom..to uz je cielene na vasu osobu..to vse treba odstranit ak to mate,ja sa tomu venujem 10 rokov a najde sa velmi vela ludi ktortm bolo takto uskodene..vela ludi nevie preco sa im nedari v laske zdravi v peniazoch alebo ma smolu a popri tom je za tym porobenie napriklad

nnnuuu

Pre mňa osobne je táto téma nezaujímavá, ale poviem k tomu aspoň zopár slov. Áno, ak sa niekto namočí do čiernej mágie, tak má na betón po vtákoch. Ale ide aj o čo, čo je spúšťačom takého správania, že sa človek na to dá? Môže za to len ten človek alebo je za tým aj niečo iné? Pravdepodobne áno. Ono, zvyčajne sa ľudia namočia nielen do mágie, ale do všetkého možného, či už sú to závislosti alebo niekto zapracuje na tom, aby si vypestoval nejakú chorobu. To je nesprávne a hento je nesprávne a tamto je nesprávne. V podstate len málo vecí je tých správnych. Všetci dopadneme tu na Zemi rovnako - na konci Smrtka stojí a každý sa jej bojí. My lifestyle determines my deathstyle - v tom je asi celá pointa.

nnnuuu

Nuž, prichádzame na to, čo naši predkovia vedeli už dávno. Mne je to jedno, či to znovu objavíme alebo nie, ale asi to objavíme znovu ako Ameriku. Najhoršie je podľa mňa vyvolať ducha vlastnej babky, lebo tú ani po smrti nepresvedčíte o tom, že nie ste hladní:-)

AjTaktoToChodi

Osobne poznám človeka, ktorý si chcel k sebe pripútať iného človeka. A tak urobil "nevinné" kúzielko na lásku. Vpodstate ani sám nevedel čo robí a či to funguje. Nakoniec to predsa len vyšlo, dali sa dokopy. Všetko vyzeralo ideálne, dokonalý vzťah až pokial ten človek nedostal vážnu chorobu. Posuďte sami či je to náhoda, alebo si len vzala mágia daň za svoje služby.

Tomas12345

Tak od čiernej magie ruky prec lebo je to okultizmus a je to od diabla , voči tomuto varuje uz Biblia !

Ked sa raz clovek dostane do okultizmu potom je sa uz tazko z toho dostat von, i ked samozrejme skrze Jezisa Krista sa z toho dostat von da.

bejka25b

Katka515, co robit ked niekto porobil mojmu priatelovi ciernou magiou aby bol len s tou osobou vo vztahu? dakujem

rejed

Pozna niekto symbol dve slepacie nohy zviazane do kopy? nasiel som to v nasom ihlicnatom strome pred bytovkou.... co to znamena???

fénix

Prepáč ale svokra? Ospravedlňujem sa za svoju opovážlivost no radím ti nerob to! Mám vlastné skúsenosti a jazvy po tom čo mágia dokáže. Snaž sa problém riešiť racionálne.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.