Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

luciy

Filip prave ze ano. Ona jedina o nas vie vsetko. Ale chcela moje myslienky odvadzat od neho a musim uznat ze na vela chvil sa jej to podarilo

luciy

sewie, mne hrozne vadi, ze okrem suchosti sa strasne lesknu, ako keby boli preliate olejom a posobi to mastne..no hruza,. kiezby si mala pravdu

sewie

hej, ja pouzivam len sampony bez silikonu, umyvam vlasy len so studenou vodou a je to ovela lepsie. takisto si mozes kupit rozne vodicky na podporu rastu vlasov a kzdy den si masirovat pokozku hlavy aby sa ti ozivili korienky...neboj sa, vsetko sa da!

luciy

sewie ono ja mam strach ze by neboli cibulky prepalene, kedze mi rastu nove vlasy uplne zle, jak mastne seno.. myslis skusit tu prirodu?

luciy

Filip bolo to lepsie, bola som s tou kamaratkou cely cas, kecali sme a vkuse moja pozornost bola smerovana od neho...

sewie

na chemicku kozmetiku sa mozes vykaslat-ta ti dava do vlasi silikon ktory ti ich vysusi...prejdi na prirodnu, bez silikonov-uvidis rozdiel a uz potom to chce len trpezlivost:/