Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

luciy

sewie moje to vobec neustali.. ja som mala vzdy jemne vlasy, ale elasticke a hydratovane a teraz no to je priserne. Tolko eur som dala za kozmetiku a kury ze by som mohla lezat tyzden v karibiku..a nic..

sewie

joj, to sa aj mne podarilo takto si znicit vlasy:/ ale moje su dost odolne takze napriek hroznym experimentom sa z tho dostali rychlo...no nic-balzamy ako som spominala, pit hodne vody , jest vela vitaminov, zdravu stravua vlasy sa zas pozbieraju. vyhybaj sa zehlickam, kulmam, fenom, lakom na vlasy, umyvaj vlasy len v studenet vode, nepozivaj frote uteraky-ale bavlene(alebo ster tricka)...ak mas vlasy suche, mozes do nich kazdy den namiesto gelu, laku , vosku vtierat trochu kokosoveho oleja-vyzivy a nenici!

sewie

luciy a co sa snazil? trvalu, melir ci?...obavam sa ze to bude chciet hodne trpezlivosti...rob si kazdy tyzden zabal-olivovy olej , zltko a trochu vody-pridaj aj kokosovy olej-ten je super...a nechaj na hlave aj niekolko hodin...umi-STUDENOU vodou(inak vajce uvaris a bude to smrdiet:D)...

L27

Nájdeš ich aj na FB - MHair kadernícky salón. Popozeraj si to. Aj keď zázraky nikto nedokáže spraviť, ale mohli by ti tam dobre poradiť atď.