Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

luciy

sewie, altra dakujem za podporu, budem drzat! Musim. Ale mam co robit. Telefon musim vkuse odnasat do inej miestnosti.
Mne by urcite asi trochu pomohlo odlahcit situaciu, keby som chodila do spolocnosti, cez den, vecer, v noci, vyrobit si program, aby som ledva spat stihala, ale tam dalsi problem, ktorym sa brodim. Pred tromi mesiacmi som prisla o moju hrivu po pas vdaka nesikovnemu a neodbornemu kadernikovi a to mastne seno co mi zostalo mi take seno, s ktorym trpim aj do prace ist. Proste zle zle a zle obdobie.

luciy

Anjelik ja som mu hovorila uz niekolkokrat pocas vztahu, ze ak nieco nevyjde tak nedokazem byt v kontakte, kym sa z toho dostanem

sewie

luciy, no v tomto je ten ex trosku sebecky. On by chcel vsetko ale tebe dat vsetko ochotny nie je ! nic ine nepomoze len sa dalej drzat a ignorovat ho a venovat sa sebe, robit pre seba pekne veci...mne obcas pomahaju uplne hluposti ako-zmena ucesu, nakup noveho oblecenia, vyskusam novy recept, namalujem novy obraz...proste uplne drobne radosti, len nech sa clovek vytrhne z kolotoca zialu...

atra

No luciy, neboj, bude to zo dňa na deň lepšie, len sa nesmieš "chytiť na jeho laso", ktoré ti evidentne stále hádže.

anjelik *

Sewie, ďakujem za milé slová. Ak som sa odmietla vyjadriť k tvojmu príbehu, tak dôvodom bola práve tá, u mňa neexistujúca empatia, keď je pre mňa neprirodzené sa rýpať v cudzej bolesti. Viem, že je to pre mnohých mimoriadne príjemné, ale pre mňa nie. Proste nie si žiaden *prípad* a netreba rozoberať. Rovnako je pre mňa neprirodzené písať o svojom súkromnom živote na verejnom fóre. Nakoľko to *znižuje* výpovednú hodnotu, ponechám na čítajúcich. Toto je okrem iného aj svet zvierat, ktorých život je viac ako prízemný a tak jediné, čo robia, podobne ako hyeny, zbierajú kosti po druhých a riešia mäso, ktoré na nich našli. Podobnosť s niekým, samozrejme, čiste náhodná. ;o)

Lucka, dôvody môžu byť dva. Možno dúfa, že zmeníš názor a možno mu s tebou bolo veľmi príjemne, tak sa snaží, aby ste zostali aspoň v akom takom kontakte. :o)