Koniec mileneckemu vztahu

Príspevok v téme: Koniec mileneckemu vztahu
luciy

Ahojte. Po dvoch rokoch som sa prd 3 dnami prestala ozyvat mojmu zenatemu milencovi, ktoreho milujem. Lenze jto nikam nevedie, lebo on stale nevie kedy co a ako..a nie je to tak lahke ako si ja predstavujem. Musim si zamykat tel.do skrine, aby som mu nenapisala, lebo nutkanie hroza. Ako prezit tieto dni? :-((

{}

Luciy nemyslis, ze mas, co si zasluzis ? Ze trpis tak, ako trpela jeho zena ? Toto je dalsia telenovela na pokracovanie, ako henta, co spala so svojim bratrancom. Niekto evidentne len hlada zaujem okolia.

luciy

altra ahooooj, dala som to. S odretymi usami.. a cakam a bojim, co bude dalej. Tento tyzden zas sama na byte, lebo spolubyvajuci maju dovolenku, tak budu krusne chvile este

luciy

Sewie, Filip ahojte.

Hadky este nikoho nikam neposunuli - kaslite na to.
Ja som zvladla vikend v meste, kde zije aj moj ex zenaty milenec. A lahke to nebolo. Bola som u kamaratky a tak som prisla na ine myslienky. Nastastie som ho ani nestretla. Avsak vcera ma "stuchol" na FB. Ked som zbadala jeho meno, skoro mi srdce vytrhlo z hrude. Opat som to odignorovala. Ale trhalo ma cely vecer z toho. Preco to robi? :-( Urcite vie, ako mi kazde pripomenutie ublizuje.

atra

luciy ahoj, nechápem trošku, čo tu tí ľudia okolo riešia, každý máme právo na svoj názor.Mňa zaujíma, ako sa máš, ako si zvládla víkend, aké "stavy" máš?

sewie

Filip, velmi ocenujem ze aj napriek tomu ze sa nase nazory niekedy nezhodnu, stale sa dokazes vyjadrovat ake vyspely inteligentny clovek a vydiet veci komplexne, velmi si to vazim...podpasove udery od temy su trosku prizemne...-si jeden z mala ludi na tomto fore co sa im vyhyba