Dá sa prestať milovať?

Príspevok v téme: Dá sa prestať milovať?
pauli23

Moc lubim svojho partnera, ale nedokázala som si to uvedomiť. Stále som chodila s babami po disco a popíjali sme, on spal vtedy doma a aj keď mu to vadilo, tak som to ignorovala, on neznáša alkohol. Ešte aj fajčím a 3 roky som to nedokázala,len som slubovala a nikdy nespravila. Posledné 2 mesciace začal on chodiť von a bolo to viac o hádkach ako o láske. Vracal mi to čo som robila ja,povedal mi, že nech ležím teraz ja doma a cítim ja aké to je keď ma bude mať on v piči.. A teraz sa so mnou rozišiel, že úž necíti to čo cítil, strávili sme spolu 5 rokov a ja som si teraz uvedomila ako ho milujem, už ani nefajčím. Pred 3 mesiacmi sme sa snažili ešte o dieťa a teraz mi tvrdí, že ja som ho nemilovala, nič som pre neho nerobila a teraz sa z toho spamatal aky bol naivný. Priznal sa, že si píše s nejakou babou. Je úplne chladný, chcem umrieť bez neho, ale on mi tvrdí že je neskoro. čo mám teraz spraviť. radte, mám mu ešte písať ako ho veľmi milujem a čo pre mňa znamená??Alebo nechať ho tak?? Poradte muži,ženy, dá sa prestať milovať. On mi tvrdí, že 301 šancu mi už nedá a ja to nechcem prijať:-((((((((a moje chovanie zapríčinilo, že jeho citi ochladli.

katarinnka

No zda sa mi to divne, najskor si pisala ze jaka si bola k nemu zla a teraz z neho robis hajzla co ta nemal rad a nevenoval sa ti.Ja teda neviem ale mne sa zda ze sa snazis ospravedlnovat ze jaka si bola.Moja zlata vies preco sa k tebe sprava tak hnusne?Lebo vasa laska sa zmenila na nenavist, to sa stava a bohuzial si si za to sama vinna, mu praskli nervy po tych rokoch, odisla si mu od srdca a teraz citi k tebe len odpor,ze 5 rokov venoval zivot zene ktora za to ani nestala a mala ho totalne v pazi.Ty nevies ze od lasky k nenavisti je iba krocik?Pat rokov sa spravas jak taka pubertacka a potom cakas ze ta bude milovat?Prepac ale bol by cvok keby s tebou ostal po tom vsetkom.Nehadzte vinu vzdy len na muzov lebo aj my zeny vieme pokazit cely vztah.Sak si citaj co si pisala v prvom prispevku a zrazu tu zacnes take bajky jaky je on hajzel,klamar a neviem co.Nie on neni klamar, on ta naozaj kedysi lubil ale teraz ta nemoze vystat lebo co je vela to je vela.Teraz pocitujes sama na vlastnej kozi aka si k nemu bola,on si mal co mysliet o tvojej laske ked si sa flakala s kamoskami a srala si na neho?Sa nad tym skus zamysliet.

elablue

Pauli23 naozaj sa nemozes cudovat ze sa takto zachoval ved kazdemu by raz praskli nervy keby pre toho druheho robil vsetko mozne a on mu tu lasku nielenze neoplacal ale este mu robil aj na zlost a nerespektoval jeho pocity.To si urobila ty a teraz za to pykas.Mala si 5 dlhych rokov na to aby si sa spamatala a ty nic.Teraz necakaj ze sa k tebe este vrati.Mne je ozaj luto ze sa teraz citis mizerne ale inak to dopadnut nemohlo.Osobne si myslim ze je zbytocne dalej zobrat o jeho lasku lebo tym to este zhorsujes.On je z tvojho spravania sklamany,chce mat pokoj a ty ho stale otravujes.Nechaj vsetko tak nech sa sam rozhodne,nevnucuj sa mu neustale lebo sa mu totalne sprotivis.Toto chlapi z duse nenavidia ked je baba dotierava a vnucuje sa.Takze nechaj to vsetko tak a uz radsej nic nepodnikaj lebo to bude este horsie ked budes za nim doliezat zatial co on nema najmensiu chut byt s tebou co sa mu nemozno ani divit.Takze jednoducha rada,cakaj na to ako sa to samo vyvinie lebo nie je lahke nieco take odpustit.

bobulaAA

Moja zlata dobre ti tak preco teraz nechodis s kamoskamy po diskotekach ale tu vyplakavas?Konecne dostal tvoj byvaly rozum ze si nasiel normalnejsiu ale cudujem sa mu ze mu to trvalo 5 rokov.Zapamataj si ze krasa casom pominie ale vnutro cloveka zostane na veky ale to pochopis az ked budes starsia..A potom sa na tom aka si bola budes iba zabavat.....

pauli23

Včera mi kamarátka povedala, že ty máš zajtra meninky a ja som si uvedomila, že zajtra je piatok. a idem s kamarátkou von a ideme sa dať namalovať, mám meniny....hurá. neviem čo som robila 1 mesiac. Viem, že stály pri mne ludia kt. chcel aby som stratila a nepočúvali nič iné, len o ňom´!on nepočúval nikdy! A chcel byť ten jediný. Ja dokážem vracať lásku a nielen brať ako on. Doteraz mi hovorý, že som ho nemilovala, asi sa upokojuje a čaká, že poviem nie, ale to nedokážem, pretože to bol môj svet a ja som nič iné nevidela. len andrejka, andrejka, andrejka.... a teraz som síce sama, ale cítim, že vadšinou pri mne ani nestál a ja som chápala a žila vo snoch.

pauli23

Teraz mi rozpráva aká som vlezlá chuderka a už by do mňa nepichol!! On ma nikdy nemiloval... a nahovoril mi všetky tie reči, že si sama za to môžem. on ma chcel presvedčiť, že sme spolu nespali, že sa mi to snívalo!!!!!! 5 rokov mi to všetko trvalo kým som pochopila čo je zač. Boh to všetko videl a včera si rozbil hlavu a má tam 12 štychov.

Daniela191

To pauli23: neviem, ale najprv si písala, že si chodila po žúroch a flákať sa a teraz si z neho spravila max. hajzla. Keď má žena/dievča vzťah a myslí to vážne, tak sa nemá čo cúrať sama po diskotékach a chlastačkách. Vôbec sa mu nečudujem, že sa na teba vykašlal, ty by si spravila to isté, ver mi. Moja kamarátka sa vydala a robila to isté čo ty, a teraz?? Rozvádzajú sa!!! Veď kto by to toleroval. Takže sa prestaň lutovať, a nekaz mu nový vzťah, to je jedno aký. Keď si frustrovaná tak teraz sa môžeš chodiť zabávať.. Sorry

mata21

ops, nevsimla som si tvoj posledny prispevok. Moj priatel ma nastastie nelubi kvoli tomu ako vyzeram. A je dobre, ze to takto skoncilo s tym pakom. a pozor!!! nevyron kvoli nemu ani jednu slzu, bud len stastna, ze si nezostala tehotna! pa

mata21

mala som ten isty vztah. Na zaciatku som si uzivala, nevenovala som sa mu(asi 4 roky). Po case ked mi to zacal oplacat, sa mi to prestalo pacit! Uvedomila som si, ze ho naozaj lubim. Bol to scenar ako u teba. Chodila som za nim, snazil sa mna nepozerat, nedotykat sa ma. Prosila som ho, nech so mnou ide na poharik, ze si pokecame. Ako vies, alkohol uvolnuje aj jazyk, tak mi povedal, ze ma lubi, ale nechce sa znova popalit. No zenske zbrane nakoniec zabrali a sme spolu uz 2 roky bez problemov, zasnubeny:-) tak prajem vela stastia aj tebe....

mata21

mozem povedat, ze mi sme mali ten isty problem. Zo zaciatku(asi 4 roky) som si tiez uzivala, nebrala som ho vazne. Po case ked mi to tiez zacal oplacat, uz sa mi to prestalo pacit! Tak ako tebe mi doslo, ze ho naozaj lubim. Ten scenar je uplne rovnaky, chodila som za nim, snazil sa na mna nepozerat a nedotykat sa ma. Potom som ho prosila, aby sme isla na poharik si pokecat. Ako vies, alkohol uvolnuje aj jazyk, tak mi povedal, ze aj tak ma stale lubi, len sa nechce zase popalit. No zenske zbrane nakoniec zabrali a sme spolu uz 2 roky bez problemov, zasnubeny:-)