Antikoncepcia - aku beriete?

Príspevok v téme: Antikoncepcia - aku beriete?
milucka

Ahojte. Uzivala som roky hak Yadine. Aspon vtedy mala mat tato antikoncepcia najnizsi obsah hormonov. Mala som teraz rok prestavku, neuzivala som vobec hak. Potrebujem si dat teraz predpisat opat hak. Poradim sa so svojou lekarkou, ale rada by som pocula aj vase nazory, aku hak vy uzivate a ako ste s nou spokojne? Viete ako to chodi. Lekar vam zvacsa ponuka take lieky, z ktorych nieco ma, ze ich nuka a predpisuje. Preto by som rada pocula vase skusenosti s vasou antikoncepciou? Ja mam jedinu skusenost s Yadine. Bola som s nou spokojna. No to su uz roky a urcite su aj novsie, modernejsie vyrobky na trhu. Tiez hladam nieco s nizkym obsahom hormonov. Dakujem vam za vase tipy a skusenosti

Jenny85

ja som uz toho vela vyskusala aj v HAK aj v NEhormonalnej antik lebo som hladala nieco pohodlne a jednoduche.

Pred rokmi som objavila CYCLOTEST 2PLUS
a s tym som velmi spokojna.

Rano si odmeriam bazalnu teplotu, kuknem na displej a hotovo...viem ci mam pldne alebo neplodne dni a podla toho sa riadime s partnerom, ktory si to tiez velmi vychvaluje ;)

alushka

Ja som brala Karhleight, je v nej vraj menej hormónov a mala by byť šetrnejšia k telu, ale zázrak to samozrejme neni, ako každá ATK. Momentálne ju však nepotrebujem a ak by mala niektorá z vás s ňou dobré skúsenosti, rada vám 2 platíčka, čo mi ostali, predám za nejakú rozumnú cenu :-)

dominickacka

Ja beriem BELARU, zatiaľ len 3 mesiace, ale som spokojná. Neregistrujem zatiaľ žiadne vedľajšie účinky, aj keď, samozrejme, je to veľká záťaž na organizmus. Popritom, čo mám ešte ostatné problémy, sa čudujem, že to môj organizmus takto zvláda. Síce som trošku viac unavená, ale tak to môže ovplyvniť ďalších XY vecí.
Skús si niekde prečítať na tie tabletky rôzne recenzie na nete. Držím palce, aby ti to dobre dopadlo a nerobilo ti to zle ;)

mixta

tak takto nepoviem ale ja som mala namysli najma tie mlade dievcata co ledva dovrsia 18 rokov niekedy ani to nie a uz bezia na gyndu si dat predpisat antiku. Chapem ze niekedy musi zena uzivat antiku kvolu zdrav. problémom.

all1en

mixta- nie je všetko o mužoch a pre mužov...napríklad ja beriem hak kvôli sebe- a nie aby som sa zničila, ale aby som nevykrvácala

mixta

kvoli muzom hadzete to svinstvo do seba den co den? Nech oni nieco uzivaju ked chcu trkat s vypustenim a nie vy si nicite pecen, zaludok a oblicky a rozhadzujete si cyklus. Kvoli muzom by ste si aj nohu rezat dali...

silvinka79

ja si meriam plodne a neplodne dni a potom podla toho sa partnerom riadime :) a je to ovela lepsie ako ked som brala tabletky