Boj s celulitidou

odpovedam

postava je hlavne o strave, preto aj chuda baba moze mat proste malo svalovej hmoty a vela tuku. riesenim nie je hned dietovat, ale nabrat svalovu hmotu, upravit stravu. za celulitidu nie je zodpovedne nic ine, len zla strava.... je to ulozeny tuk, nic viac, nic menej...

LMarika

Celulitidu mam aj ja a to som stihla. No a co, kaslem na nu. Vyskusala som nejake kremy, ked som bola este v puberte, take tie bezne veci z drogerie, ale nepomohlo nic. Sportujem, aj ked nie vela, ale snazim sa denne. Tiez nepomohlo. Je mi to jedno, aj tak som uz stara skatula :)

Moireal

Ked ma zena hruskovitu postavu, celulitidy sa nezbavi, ked schudne podkozny tuk, lebo tam sa najviac drzi ten tuk. Celkovo si myslim, ze na celulitide ma podiel pecen,oblicky a lymfaticky system. Ten treba rozhybat napriklad skakanim na svihadle alebo trampoline a podporit to ocistou krvi na zaklade bylin a odlahcenej stravy. Pomozu aj masaze, aby dali lymfu do pohybu.

Moireal

Ked ma zena hruskovitu postavu, celulitidy sa nezbavi, ked schudne podkozny tuk, lebo tam sa najviac drzi ten tuk. Celkovo si myslim, ze na celulitide ma podiel pecen,oblicky a lymfaticky system. Ten treba rozhybat napriklad skakanim na svihadle alebo trampoline a podporit to ocistou krvi na zaklade bylin a odlahcenej stravy. Pomozu aj masaze, aby dali lymfu do pohybu.

0vecka

jj proste bud schudnut alebo sa s tym zmierit... nejake kremy masaze atd nepomahaju... si precitaj na wiki o celulitide...

inak pokial viem je celulitida iba esteticka zalezitost takze imho sa s tym radsej zmier a hotovo...

vsetko co vyskusas ta bude stat len peniaze a cas a efekt bude nulovy...

0vecka

jj proste bud schudnut alebo sa s tym zmierit... nejake kremy masaze atd nepomahaju... si precitaj na wiki o celulitide...

odpovedam

ovecka ma pravdu. aj chuda baba moze mat vysoke percento telesneho tuku, resp. moze ist o skrytu obezitu, ale vtedy je tuk hlavne na bruchu. celulitida je signalom vyssieho percenta telesneho tuku. to znamena, ze v strave prijimas viac energie nez tvoje telo potrebuje. jedinou cestou je naozaj schudnut - cize tuk spalit nizsim prijmom energie.

nedava zmysel, zeby nejaka procedura ci krem palili tuk. ved to je hlupost. zial, skratky neexistuju, resp. su neefektivne. vyhodis peniaze za nieco. co ti slubuje lahko dosiahnutelny zazrak. ale ulozeny tuk fakt spalis len tym, ze budes viest zdravsi zivot.