Bývaly priatel

Príspevok v téme: Bývaly priatel
Ninus11

S bývalím sme boli spolu polroka a rozišli sme sa cca pred rokom, prejnejšie on somnou..za ten rok sme sa ani raz nevideli kedže on je z Popradu a ja z Prešova..Celkom často mi píše, ako sa mám a tak, no v poslednom čase mi píše aj take veci že je mu luto ako naš vztah dopadol a že som stále rovnako pekna a klasicke namotavačky na ktore sa ja samozrejme chytam lebo som donho stale zalubena..už sme sa mali aj raz stretnut a mali sme aj stanoveny den ale on nemohol nakoniec lebo bol zaneprazdneny..teraz zas navrhol stretko no zas je zaneprazdneny takže je to take otvorene, no on ma stale vola do Popradu za ním lenže ja nechcem, ved predsa ked chce a stojím mu zato nech príde on..on mi píše celkom často a myslím že má o mňa záujem podla toho čo mi píše no ked po celom roku nie je schopný prísť zamnou tak neviem..:( ked mu napíšem prvá ja mam vždy pocit (vyzera to tak podla jeho odpisovania) že ho otravujem, raz mi dokonca neodpísal vôbec až o par dní..aj ked on mi vraví že čo mu nenapíšem aj ja niekedy prvá a stále ma namotáva a spomína..:/ viem že ma velmi lúbil ale neviem čo si o tomto mám myslieť..mám mu napísať prvá a rovno sa ho spýtať či nepríde? Chcem sa stretnut zoči voči lebo tato neistota ma ubíja..Nebude to vyzerať že sa pchám? Ale on mi stále dáva nádeje a ja myslím že ma chce spať :/ čo si o tom myslíte?

0vecka

nevim vyzera to tak ze nikoho nema a ma akurat krizu... ja by som mu proste povedal nech pride a ked to uz dvakrat zrusil nech sa ti proste ozve ked bude u teba ...