HPV vírus a mykozy (slabá imunita)

Príspevok v téme: HPV vírus a mykozy (slabá imunita)
LadyD2015

Dobrý deň, pred troma rokmi som začala mať problémy s kondylomami, ktoré mi boli chirurgicky odstránené a odvtedy sa mi už niekoľkokrát vrátili. Síce už iba v malom počte, no opakovane sa s nimi trápim. Krémy mi nepomáhajú. Do toho mám veľmi slabú imunitu, ľahko ochoriem, mávam problémy tiež aj s mykózami. Bol mi predpísaný Mycosys, takže uvidím, ako zaberie. Ako prírodnú podporu imunity beriem aloe vera, collostrum, vitamíny A, C,selén, zinok, snažím sa obmedzovať sladké a bielu múku, chystám sa na vakcináciu sylgard. Chcem sa opýtať, či si k tejto \"kúre\" mám pridať ešte niečo. Uvažujem nad oregánovým olejom a extraktom z olivových listov, no nie som si istá, či to príliš neprekombinujem. Zaujal ma aj citricidal ale tam sa píše, že sa ovplyvňuje s niektorými liekmi (kvôli zmenám vo vstrebávaní enzýmov), a bojím sa to kombinovať s mycosystom. Kúpila som si aj echinaceu, ale tú som prestala užívať lebo som sa bála že z nej pri šoférovaní nafúkam. Prípravkov je veľa, a ja si neviem správne vybrať a nakombinovať. Viete mi poradiť, aké máte s týmito prípravkami skúsenosti? Extrakt z brezovej kôry neviem nikde nájsť na zakúpenie. Na bradavice som si chcela kúpiť ekokrém na vírusové bradavice, no nikde nevidím žiadne referencie. Chcem sa toho všetkého už raz a navždy zbaviť lebo chcem čoskoro otehotnieť ale kým nie som ok, nemôžem... Partnera mám dlhodobo stáleho, na urológií výsledky negatívne, mycosyst berie aj on, keby náhodou bol prenášačom on. Máte niekto podobné skúsenosti? Ďakujem za všetky rady.

shayleen

Más už vyšetrenie imunitného systému? Bez toho že nemáš diagnózu by som len tak z ducha nič nebrala lebo aj prírodné majú kontraindikácie a viac by si si škodia ako pomohla