Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?
Hankka

Ako baba rozozna ci sa paci tichemu (introvert?) chlapovi? Na nete su len stupidne clanky popisujuce skor spravanie jaskynnych poolopiciakov ktore su uplne nerealne a ci ma niekto rozsirene zrenicky je ozaj problem vidiet. Ja som sa nikdy ziadnemu chalanovi nepacila aj ked nie som skareda ani blba, takze to neviem rozoznat.

Ako sa introverti vobec zoznamuju a kde podobnych ludi stretnem? Na vsetky kruzky chodia aj tak len zeny a sama som dost hanbliva, ani kamosky prilis nemam, navyse aby baba bezdovodne oslovila cudzieho chalana je podla mna trapne.

ivobrick

Mozno ano, zavisi vlastne na tom? Teoreticky, stretnete sa prvy krat (uplne prvy) na 5 minut, stretnete sa druhy krat na 30+ minut. Co bude dalej, zavisi na tebe, nom a tom co za ten cas spolu zistite a ako vam spolu je, nie?

Ja osobne pokladam rande az nejake 3 stretnutie.

V zivote som nikomu nepovedal "pod na rande" skvor si s toho slova robim srandu, pride mi strasne zvazujuce a "kockate".

ivobrick

Zavisi ci povies pod von alebo pod na rande nie? :D Ale v tvojom pripade sa s nim najprv porozpravaj ked ho stretnes, pozistuj co a ako. 5 minut staci. A potom sa spytas, ked budes chciet, aj podla toho co on odpovie kedy sa stretnete znova :D

Proste ak to neskusis, nic sa nestane.
Uspech ti nikto nezaruci, ale ani neuspech.
Navyse co je natom nenormalne, nechapem.

Filip TT

No vidis Hankka, tuto to nikomu nie je smiešne ani neuveriteľné. Možno aj tvoje spolužiačky raz dospejú k takejto samozrejmej múdrosti, ak to ešte nezvládli.

Hankka

Aj ja sa pamatam ze sa mi pacil kamarat este v prvej triede zakladky. :-D Asi to aj vedel lebo raz utrusil taku protivnu poznamku ktora to naznacovala. Alebo sa mi to tak mozno len zdalo ale asi vedel a aj ked to nebolo nic skarede ale protivne a dost nato aby som mala dovod sa hanbit. Mozno aj preto neviem chalanom davat najavo ak sa mi paci.
A tiez ked som jak decko povedala kamoskam ze sa mi nejaky pacil ktory omne ani nevedel tak sa natom posmievali a vykecali to vsetkym aj ked som ich prosila aby si to nechali pre seba (jedna zevraj vsak to iba dalsim dvom trom povedala ze im veri a tie to sirili dalej) ale ked sa im nejaky pacil tak to bolo vpoho. Dokonca aj ked slo o nejakeho debilneho spevaka tak pusinkovali plagaty ale to sa im smiesne nezdalo. Nechapem co je take neuveritelne a smiesne natom ze by sa aj mne mohol niekdo pacit.

Filip TT

Týždeň, alebo dva, nie je na vzťah dlhá doba. Na druhej strane ani na takéto vzťahy sa nezabúda. Na základnej škole som mal so spolužiačkou dohodnuté rande, ktoré nakoniec trvalo asi 5 minút a na stretávke po 20 rokoch sa ma pýtala, či som na to nezabudol.

Tiež ľudia, ku ktorým mal človek sympatie pred rokmi, má ich k nim stále (ak sa medzitým niečo závažné nestalo).

Takže si myslím, že na teba nezabudla a bol by si jej stále sympatický.

Zároveň ale váš zážitok z tých dvoch týždňov je rozdielny. Ty si zažil záujem a možno lásku od atraktívneho dievčaťa, ona zažila odmietnutie od niekoho, do koho vkladala nádej.

Takže by si nemohol prísť s tým - že prežili sme niečo pekné, pamätáš sa.

Ja by som jej povedal asi toto: Majka, len by som ti chcel povedať, že vtedy pred 5 rokmi som ťa mal rád, ale bál som sa vzťahu. Nechcem aby si to nevedela.

Michael067

Trvalo ako som hovoril chodili sme s partiou von (Pričom záujem prejavovala už pred tým) trvalo asi 1 týžden kým sme sa okrem stretávaní v triede začali stretávať aj vonku a tam sa to ešte viac upevnilo. Pričom ona začala prejavovať záujem druhý, alebo tredí deň od kedy sme sa prvý krát videli neviem to už presne ale viem že to bolo hned zo začiatku.

"Ona to však nemala ľahké, lebo ja som bol z tej depresie fakt čudný"
Tak to máš istotu a vieš že ťa má naozaj rada.