Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?

Príspevok v téme: Ako zistim ci sa pacim tichemu chlapovi?
Hankka

Ako baba rozozna ci sa paci tichemu (introvert?) chlapovi? Na nete su len stupidne clanky popisujuce skor spravanie jaskynnych poolopiciakov ktore su uplne nerealne a ci ma niekto rozsirene zrenicky je ozaj problem vidiet. Ja som sa nikdy ziadnemu chalanovi nepacila aj ked nie som skareda ani blba, takze to neviem rozoznat.

Ako sa introverti vobec zoznamuju a kde podobnych ludi stretnem? Na vsetky kruzky chodia aj tak len zeny a sama som dost hanbliva, ani kamosky prilis nemam, navyse aby baba bezdovodne oslovila cudzieho chalana je podla mna trapne.

hohoho

Aj ja mam taky problem a som chalan len na mna neleti ani jedna za cely moj život vobec sa nikomu nepačim aj mi to bolo do oci povedane...som introvert a nikoho to nezaujma...vobec

Mesačný princ

Nezistíš to ľahko. Ja som bol 7 rokov zamilovaný do mojej kamarátky a ona o tom nevedela...

Ak introvert nechce aby si to vedela, tak sa to nikdy nedozvieš. Aspoň j dokážem toto uhrať. Ale ak sa ti nejaký predsa len páči, tak mu to daj prosím najavo. Nie v náznakoch!!!

Pobozkaj ho alebo sa ho nenápadne viac dotýkaj...jednoducho to skúšaj takto.

Ako sa zoznamujú introverti? No tak najčastejšie tam, kde ich nemôže ohroziť vonkajší svet. Soc siete, zoznamky...atď..

A inak vedela si, že často tí, ktorí pôsobia najviac ako extroverti bývajú introvertami v skutočnosti :)

skusimtotu

No ja zas mám rovnaký problém a to som chalan. Som moc tichý a baby letia len na tých čo zo seba robia šaškov. A kolko máš rokov ? Ak hladáš introverta tak ja som jeden z nich :)