Ani jeden z mojich rovesníkov ma totaln e neznáša

Príspevok v téme: Ani jeden z mojich rovesníkov ma totaln e neznáša
Bezzivota

Zdravím Vás, mam 21 rokov a bývam na sídlisku, mám za sebou školy ale ani jeden spolužiak ma nenávidí, celé studium mi robili peklo a keď hocikoho mladého stretnem na ulici nehanbi sa použiť ten najhrubši sposob poníženia i fyzickeho napadnutia mam taky pocit že ma chcejú totalne zničiť ...kvoli tomu nemam ani kamaratky, a neulazujem sa vonku lebo nikdy neviem kde sa zjavia, nikto ma nikdy v zivote neubranil.. a moj pripad nikoho nezaujma, myslim si že ma ani nepovažujú za človeka ale za netvora na Zemi. Ja už neviem ako ďalej...... takyto život sa nedá žiť.. nejake rady tu...... Ď.

Bezzivota

Pistek

Prepáč ale ja nie som gay ani nič iné ja som zdravý chlapec ja len potrebujem pomoc .. ja neviem prečo to cele vzniklo..

pistek

Az na tu Tvoju reakciu na Hraca som si myslela a nasledne uvedomila, ze si chalan. Podla prispevku som si myslela, ze si dievca. Muzsky rod takmer nepouzivas, aj styl pisania vyjadrovania atd mi pripada skor zensky, nez muzsky. Chcem sa Ta spytat a neuraz sa. Nie si gay? Alebo transka? Ak aj nie, nespravas sa zzenstilo? Nevyjadrujes sa, neobliekas, nespravas sa na chlapca nemuzne, skor ako dievca? Vies, ludia odmietaju alebo sa zomknu zvacsa proti niekomu-niecomu, co je INE. Ci uz vzhladovo vyzorovo spravanim, farbou pleti, vierovyznanim, sex.orientaciou, obliekanim ucesom, sposobom zivota atd.
Mna zarazilo este nieco podstatne. Toto: "a keď hocikoho mladého stretnem na ulici nehanbi sa použiť ten najhrubši sposob poníženia i fyzickeho napadnutia" a potom este dalej pises, ze Ta nikdy v zivote nikto nebranil..
Nikto nema potrebu pri stretnuti s inym ho urazat ponizovat alebo fyzicky napadat. Nieco za tym je, co si nam zrejme nenapisal, o sebe neprezradil. Mas povest, nalepku, ktora z niecoho a na zaklade niecoho vznikla. Ako si vyrastal? Mal si muzsky vzor doma? Ako sa spravas chovas, prezentujes navonok?
Ja som zena. No uz od detstva som sa bila lepsie neraz nez chlapci. Bola som aj v chlapcenskych partiach a dokonca som im aj "sefovala, velila im". Musela som sa proste vediet obranit sama, postavit sa sama za seba uz od detstva a necakat, ze ma obrani niekto iny. Nemal ma kto branit. Musela som sa to naucit sama a to som dievca. Teraz by som tak rada prijala, aby mala pri sebe muza, ktory by ma obranil ochranil postaral sa, bol Muzom a ja Zenou. Po vsetkych strankach..
Bezzivota. Bud sa naucis postavit sa zivotu a tym ludom tam vonku, alebo odid, zmen bydlisko. No utekat sa neda vecne. Vsade ta to dohoni a toto iste sa moze opakovat aj inde no uz s inymi ludmi..

Bezzivota

Asdfgh4256
Ak chceš tak mi napíš na oeondoondo583@gmail.com
Lola033
Ja to vobec neviem...stale nato neviem dojsť..jednoducho nemajú

asdfgh4256

Asi to máš zase zle, na to sa vykašli každý vieš ako si to myslel. Inak ja tiež nemám kamošov ani nič ale prečo ta zaujíma čo ta maju rady spolužiaci ? sa vykašli na ních skus si nájsť niekoho na chatovanie alebo v reali ak maš nejake koníčky niekoho kto bude tvoj kamoš/ka to je lepšie ako sa trápiť či ta maju spolužiaci rady.. skoro vždy niekde spolužiaci nemaju niekoho rady a robia si z neho srandu väčšinov to tak je aj na zakladných školach.. že jeden je utlačaní alebo skupinka.. najdi si kamoša kamošku a sustred sa na to nie na toto. Ak chceš daj sem e-mail

novinka77

Tak ani jeden ta neznasa, alebo kazdy jeden ta neznasa? Mozno je tvoj problem s rovesnikmi v tom, ze sa nevies vyjadrovat.