Pomoc

Príspevok v téme: Pomoc
Lenuša

Som velmi nestastna uz roky.. Stale sa to snazim skryvat ale uz nevladzem. Svoju utiahnutu povahu som maskovala liekmi (xanax) ale uz sa chcem zmenit. Odvikam si. Uz ma nebavi ten zacarovany kruh. Neviem si najst pracu, uz som toho vyskusala vela a zo vsadial ma bud vykopli alebo si tam zo mna robili srandu. Pripadam si skareda, ludia sice tvrdia opak ale ja to mam uz od dedstva tak v hlave a som tlusta 73kg. Mam iba par kamaratov, aj to iba obcas niekam ideme. Strasne casto sa nudim a pripasam si opustena aj teraz lezim sama doma :( uz neviem co s takym zivotom, cim dalej je to horsie uz sa neviem ani donutit do niecoho a bez liekov este horsie. Pomoc. Doma ma nechapu a nemam ani vztah. Byvam s rodicmi a to mam 28. Som ludsky odpad co s takym zivotom.

van Alden

ale no.. to ze sa ti nedari este neznamena ze si ludsky odpad. Mas 73kg a preto si tlsta? Neblazni, ved to este nic nie je. To ze beries AD je zas a len kvoli tomu, ze sa ti nedari, nahovaras si rozne hrozne veci a je ti este horsie. Je to bludny kruh. To, ze sa snazis pomaly si odvykat, to je dobry prvy krok. Mozno svoje uspechy prezivas az prilis osobne (preco by sa ti vsade vysmievali?) ved ludia zas az tak zli snad nie su. Drzim ti palce :)