Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som nanic - zbytocny clovek

Príspevok v téme: Som nanic - zbytocny clovek
Lenuša

Som velmi nestastna uz roky.. Stale sa to snazim skryvat ale uz nevladzem. Svoju utiahnutu povahu som maskovala liekmi (xanax) ale uz sa chcem zmenit. Odvikam si. Uz ma nebavi ten zacarovany kruh. Neviem si najst pracu, uz som toho vyskusala vela a zo vsadial ma bud vykopli alebo si tam zo mna robili srandu. Pripadam si skareda, ludia sice tvrdia opak ale ja to mam uz od dedstva tak v hlave a som tlusta 73kg. Mam iba par kamaratov, aj to iba obcas niekam ideme. Strasne casto sa nudim a pripasam si opustena aj teraz lezim sama doma :( uz neviem co s takym zivotom, cim dalej je to horsie uz sa neviem ani donutit do niecoho a bez liekov este horsie. Pomoc. Doma ma nechapu a nemam ani vztah. Byvam s rodicmi a to mam 28. Som ludsky odpad co s takym zivotom.

Testerko

Cliattsi, poviem/napisem to inak. Duchovni to nazyvaju indigovym, ,,normalni" to nazyvaju ludia s ADHD. Neradim sa ani k duchovnym, ani k normalnym. ADHD vlastnosti na mna sedia ako rit na serbel a 90% indigovych (duchovnych - hlavne mrte silna intuicia) vlastnosti taktiez. Davam si to dohromady a vyuzivam tieto vlastnosti a prednosti vo svoj prospech :)

CookieShop

Myslím že nás takýchto ako si ty je určite viac. Ja mám 22 a som extrémny introvert.
V marci tohto roku som už som nemal chuť žiť. Vyhodili ma z práce, stratil som dlhoročnú priateľku.A tak som sa rozhodol podať si prihlášku na zahraničnú vysokú školu.
Potom sa môj život trošku zmenil. V júni som si našiel novú prácu, kde som bol nadmieru spokojný. Našiel som si aj nejakých nových priateľov. Začal som včeláriť, rozvíjať nové hobby. Začalo sa mi ako-keby dariť.
No s odchodom na vysokú školu do zahraničia to všetko zmizlo (štúdium začalo v polovici augusta). Upadol som, som tu len 2 týždne a opäť sa cítim na prd. Nemám tu nič, ani prácu, ani priateľov - všetko som nechal doma. Opäť nemám chuť žiť.

Lola033

Lenuša celkom určite nie si ľudský odpad, aj keď si tak teraz pripadáš. Len si ešte nenašla to, čo ťa v živote bude napĺňať, svoju životnú cestu. Xanax neber, ten je návykový, je dobrý na občasné branie, ale nie dlhodobo. Skús radšej niektoré z antidepresív 3. generácie, ktoré nie sú návykové, napr. ja mám dobré skúsenosti s Magrilanom. Neviem odkiaľ si, nie je v tvojej blízkosti nejaký psychiatrický stacionár? Ja mám podobné problémy ako ty a začala som do takého chodiť a dosť mi to pomohlo. Sú tam ľudia ako ty, každý z nich má nejaký problém, nikto ťa tam nebude odsudzovať, budú ťa brať takú, aká si. Ja som bola hrozný introvert, prakticky som už ani nevychádzala z domu, nemala som kamarátov, kamarátky. Tam som našla milých ľudí, okrem iného robíme aj všelijaké spoločné aktivity, maľujeme, hráme hry a je to fajn pocit byť zase medzi ľuďmi. Mávame aj psychoterapie so psychiatrom, kde ľudia rozprávajú o svojich problémoch ktoré nevedia riešiť, psychiater vždy poradí, povzbudí a k problému jedinca sa vždy vyjadria aj ostatní zo skupiny, každý povie svoj názor. Ja tam zatiaľ chodím len krátko, ale príde mi to taký dobrý odrazový mostík, keď si nevieš rady so svojim životom, tak ťa nasmerujú.

Cliattsi

Každý, kto má takýto problém by mal začať s autogénnym tréningom - naučiť sa vedome uvoľniť.

Testerko, ďakujem za knihu, ale opýtam sa ťa - Myslíš si, že indigové deti existujú a myslíš si, že ním aj si ? Ak áno, tak prečo si to myslíš ? Lebo aj ja som si tak trochu ním pripadal,lenže keď som sa nad tým tak hlbšie zamyslel, tak som si povedal, že asi nebudem indigový, ale len obyčajný introvert, ktorý si myslí, že je neobyčajný :-). Lebo som čítal také veci, že na to, aby si bol indigový by si mal mať aj indigovú auru.

dandaD

toto sa uz vazne neda citat. Mladi ludia, mate pred sebou cely svet.
Aky ludsky odpad??
Neviem odkial si, ale mate asi farara v dedine, mate aj starostku najskor, tak sa nastartuj a hladaj pomoc. Mozno sa budes musiet odstahovat kusok inde, ale najdes novych ludi, posunu ta dalej, mozno sa budes starat o chorych, alebo pomahat nejako inak. Len sa prosim ta dotlac k nejakemu pocinu. Nelutuj sa a chod. 73 kil je a aj nie je vela. Ked budes zmysluplne kmitat, tak mas o 2 mesiace 5 kil menej. to je 68. O rok sa nenazdas a mas 58. Najdes radost, lasku, ludi, ... pytaj pomoc a neboj sa ist.

jasam

Ked je niekto z Presova alebo Kosic, napiste mi na mrajnoch@gmail.com. Ked uz sme osamoteni mohli by sme sa spoznat aspon takouto formou.

Testerko

Ahojte,
ja mam taky pocit, ze citam o ludoch, ktori sa citia byt ini, ako ostatni. Nevedia ako keby najst zmysel a nevedia ,,zapadnut". Tod bol aj moj problem, kym som sa nedostal k tejto knihe:

www.ulozto.sk

Matyo

Zaujímavé ako nám tu vznikla generácia mladých (od 20 do 30 rokov) zadepkovaných ľudí. Bohužiaľ život je sviňa a keď budete celý život za dverami rodičovského domu čakať na ideálneho partnera a vysnívanú prácu, tak vedzte že vám na dvere nemusí zaklopať nikdy, ani jedno ani to druhé. Ak už ste vážne v silnej apatii nájdite si dobrého psychológa, ktorý by vám nastavil pozitívne myslenie aj bez liekov.

Prezyvka055

Tak zacni cvicit ked si tlusta. Ked sa ti nieco nepaci v zivote tak to zmen a pracuj na tom. Vyrevovanim o tom ako je vsetko na nic nezmenis. Zobud sa.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.