Čim nahradit chlieb, pecivo?

Príspevok v téme: Čim nahradit chlieb, pecivo?
milucka

Zdravim. Rada by som schudla, no aj sa zdravsie stravovala. Sladke som uz obmedzila, konzumujem aj vela zeleniny, no aj ovocie. No mam rada pecivo, chlieb. A neviem, cim ho mam nahradit? Za chvilu mi zacne skola a nosievam si tam jest. Tak bud bagetky rohliky chleby. Mam tam roznu zeleninu, syry, kvalitnu sunku. Naozaj neviem, cim by som mala nahradit pecivo, aby som schudla? Skusala som aj tie rozne "polystirenove" chlebiky jest, alebo tie lisovane platky. Ale z toho som stale hladna. Chcela som jest tmave pecivo, to mi bud nechuti, alebo sa mi to zda ako podvod (uplne ako biele len je akurat tmavsie a raz tak drahsie). Neviem, ktore je kvalitne zdrave a aby ma aj zasytilo. Poradite mi prosim? Dakujem

tennder

...uprimne? ziadne pecivo, 2-3 mesiace vynechaj , uvidis ako rapidne schudnes...skus ryzove "polystyrenove"...iba tie...

Lary

Ps:pre ovecku ......tmavý chlieb z obchodu ktorý je prifarbovaný všeličìm ale jeho zloženie je rovnaké ako bieleho je naozaj horší ako biely.Ale ak sa bavíme o celozrnnom kde sù celé zrná teda aj šupky tak to sa ani nebavme .Ďalej z bielej mùky robíme chlieb urcite nie tisìcky rokov lebo na to neboli mlyny .

Lary

Ale ak všetci začneme jesť celizrnný chlieb a obilniny s čìm budeme potom kŕmiť dobytok?A jesť celè zrná pre obsah kys.listovej aby som po 20-tich rokoch nemal kardiovaskulàrne problémi!.Ved na vysoký tlak sù lieky.Inak ako ironicky sa nedalo reagovať na tie drísty čo tu čìtam.Čo sa týka dobrého trávenia a niekolkonásobne vyššieho podielu živìn v celozrnnom chlebe ani nehovorìm.Tak prečo si nedať jeden celozrnný chlieb ale radšej štyry rožky po ktorých som za hodinu hladný.

Sawanah

Babičkine cviklové oblátky :) Mne celkom chutia a jedávam ich či už s tuniakom, rybacou nátierkou alebo vajíčkom či šunkou. Mám ich ako náhradu pečiva asi štyri mesiace a celkom sa mi podarilo zbaviť sa závislosti na chlebe :D Chutia mi a na stránkach celia stojí balenie len 1,85 eura ;)

RNG

Ovecka, zrnin na svete je hromada, niektore su relativne novsie pre cast ludi, najma vysokoslachtene, ako psenice a podobne, takze si na ne niekoho telo este nestacilo navyknut Preto ma az 20% ludi problemy s lepkom, 2% z nich velmi vazne Polnohps[podarstvo zacalo relativne neskoro, nie viac, ako 10 000 rokov, niekde len 2000 rokov a mnohe obilniny sa postupne vyslachtovali, cim sa menili ich obsahy a nie kazdy si na ne zvykol

Hrozny problem do tohpo donieslo intenzivne slachtene a Geneticke modifikacie za poslednych 100-200 rokov..