zijem z posledneho

Príspevok v téme: zijem z posledneho
esterr789

ahojte :( mam hrozny zivot. mam 17 rokov, nikdy som nemala kamaratov. na zakladke ma sikanovali, teraz na strednej tiez. som skareda, smeju sa zo mna. byvam s mamou a jej priatelom, oni chodia spolu na dovolenky, ja som stale doma. som ich sluzka. ked vidim ako sa ludia v mojom veku chodia spolu zabavat, opijat ... a ja som stale len doma, mam chut skocit z mosta. strasne ma boli srdce, vazte si vsetko co mate, milujucich rodicou, kamaratov, rodinu ... proste vsetko. prajem este pekny zvysok dna a uzite si to vonku s kamosmi aj za mna :/

hehe1

zacni sportovat, behat, alebo korculovat, proste nieco, najprv mozno sama, potom sa mozno niekto prihovori, alebo skus zapracovat na postave, venuj sa sebe, daj si nejaky ciel a snaz sa ho naplnit, len tak pre seba

Julien10

Teraz to mas mozno tazke ale nic netrva vecne.Ved dokoncis skolu,najdes pracu,priatela atd.Bud rada že nechodis po diskotekach,by si sa mozno naucila pit,fajcit,drogovat alebo ktovieco.Smiať sa z teba mozu,ale to je tak vsetko,inu zbran nemaju.Nemozu proste nic proti tebe iba smiat sa,nech sa smeju.A urcite nie si skareda,kazda zena je svojim sposobom pekna.Kazdemu sa paci nieco iné.Bud sama sebou a budeš šťastná,ver mi.Neboj sa naozaj,mas zivot pred sebou.