zufalo zufala

Príspevok v téme: zufalo zufala
malcica

Dufam, ze Vas teraz neotravim prilis dlhym mailom, ale napisem radsej vsetko, aby ste sa vedeli lepsie k mojmu problemu vyjadrit.
V novembri mi kadernik spalil vlasy. 3x farba za 6 tyzdnov.
1.farbenie medena + melir (schwartzkopf)
2. farbenie medena (loreal)
3.farbenie medena + melir (schwartzkopf)
Po tychto farbeniach nebolo hned nic poznat, ale asi za 2 tyzdne zacali vlasy strasne vysychat, najskor pri temeni hlavy, potom konce. V snahe zachranit situaciu som sa okamzite objednala na regeneracnu kuru. Davala som si na vlasy na noc panthenol penu atd. Po umzti vydrzali chvilu celkom v pohode a do par hodin opat vyschli. Je to uz 8 mesiacov odvtedy, ale ich "kvalita" sa este stokrat zhorsila. Teraz uz aj po umyti su uplne otrasne. Su suche, tvrde, lamave, na dotyk mi pripadaju ako sklenna vata, neni v nich ziadna jemnost, makkost, nic, Pri pretrhnuti vlas vobec nepruzi, len silno praskne. Ku vsetkemu sa teraz strasne lesknu, ale nie zdravo, ako prirodzeny lesk, ale ako zrkadlo, vzbudzuje to pocit mastnych vlasov a to hned po umyti. Tiez mi rychlo zmastneju. Stacilo mi umyvat raz za tyzden, teraz by som mohla kludne kazdy den, ale viem, ze to nie je dobre, tak sa tomu vyhybam.
A co som vsetko uz skusila? Pouzivala som cely rad pripravkou Aletrna, sampon, kondicioner, maska, olej, proteinovy krem. Bez zmeny. Teraz pouzivam Framesi na rekonstrukciu a podporu rastu, vtieram do vlasou ampulky od nich na prekrvenie cibuliek. Vnutorne uzivam vyzivove doplnky na vlasy uz pol roka. Ale stale bez zlepsenia. Obsolvovala som kury Phyto repair od Nashi, tych vazne dost. Olaplex regeneraciu, kuru framesi restructure ale nic. Aj odrasty su take otrasne. Neviem co s tym.
Mala som vlasy pod zadok, 20cm mi ostrihali. Najviac ma trapi ten neprirodzeny lesk, ako by mi niekto oblial vlasy olejom.
Vedeli by ste mi prosim nejako poradit? Bojim sa, ze to tak uz zostane, je to 9 mesiacov od toho nestatsneho farbenia. Ja by som sa aj zmierila s tym, ze musim pockat kym zdrave odrastu, ale kedze uz je odrast velmi velky a stale rovnako nekvalitny, suchy, prazdny, tvrdy a leskly - vrzgaju mi pod rukami. Bola som pred mesiacom aj na kure od joico, kadernicka mi vlasy cistila chemicky a nasledne dodala vyzivu...ale nic. mozno po tom cisteni a malinky chlp zmakli, ale je to stale priserne. Mal niekto nieco podobne? Hlavne tie odrasty strasne :(