Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výber strednej školy

Príspevok v téme: Výber strednej školy
stressmatix4

Zdravým dokončil som strednú školu (výučný list) mám isť na dalšiu strednú no neviem či spravím prímacie skúšky vždy som učenie moc neriešil prechadzal som na 2-4 známkach na strednej sme dokonca skoro nič nepreberali iba niečo zo zakladnej z opakovanie tam som mal 1-3 známky tam boli pravdu povediac učitelia rady ked žiak chodil ako tak do školy.. čo sa logicky aj prejavuje teraz na mojich znalostiach ohladom školy.. teraz mam íst na maturitný odbor a som si celkom istý že budem po zadu ak vôbec spravim prímacie skušky.. preto hladám nejakú lahšiu formu školy a chcem sa vás spýtat ktorá škola je lahšia čo sa týka učiva a dalo by sa povedať ma aj lahšie maturity ? stačí mi len Maturita viac nepotrebujem potom plánujem odíst zo Slovenska čo by ste mi poradili keby ste na mojom mieste akú školu ? alebo čo by ste robili? kde by ste šli vy? Ďakujem dúfam že sa čoskoro ozve niekto.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.