Rakovina prostaty

DANO777

NA RAKOVINU, REGENERACIU MOZGU, CHOLESTEROL, TLAK, CUKOR, KRVNY OBEH A OBRAZ, OSTEOPOROZU + VELA INYCH DIAGNOZ AJ RAKOVINU, VELMI RYCHLE A UCINNE ZABERA CISTA STAVA Z GOJI,(KUSTOVNICA CINSKA) OBSAHUJE 50X VIAC VITAMINOV AKO POMARANC A 80X VIAC ANTIOXIDANTOV. MNE KLESOL TLAK V PRIEBEHU MESIACA ZO 118/183 NA 85/125 A TO MAM 120KG A BEZNE PIJEM 2-3 SILNE PRESO KAVY. MOZTE SI JU OBJEDNAT NA STRANKE HIMALYO.CZ A ZO ZLAVOVYM KODOM C. 3261 KTORY TREBA ZADAT PRI REGISTRACII, ZISKATE PERMANENTNU ZLAVU 50KC NA KAZDU FLASU A 20KC NA KAZDY BALICEK SUSENEHO, ALE DOBRE LIECIVE UCINKY MA STAVA. SUSENE MA OVELA MENEJ VYZIVOVYCH HODNOT. DENNA DAVKA JE LEN 25ML, FLASA JE NA MESIAC. V PRIPADE, ZE POTREBUJETE PORADIT, TAK KLUDNE ZAVOLAJTE. 0903460303.

PRI AKEJKOLVEK FORME RAKOVINY JE DAVKOVANIE 3X 50ML, RANO NA LACNO A POTOM VZDY ASPON POL HODINY PRED JEDLOM.

petra_beauty

je to rozhodne zaujímavé, ja som už o tom protónovom centre tiež počula a aj som o nich čítala, dokonca aj ich publikáciu :)

anicka-hanicka

ak môžem pripojím sa, mňa veľmi zaujala protonova liečba ako forma alternativy ku klasickej liečbe, menej škodlivá pre ľudský organizmus, menej komplikácií spojených s liečbou, zachovanie aktívneho života u pacienta, rozhodne niečo čo stojí za zmienku a nie je to len sen ameriky, našťastie hneď v Čecháh je centrum protónovej liečby - www.ptc.cz

petra_beauty

Sona viete musite to brat aj z tej inej strany, ze ked niekto vidi ako mu niekto umiera pred ocami, tak to neberie tak jednoducho a samozrejme ze vsetko spojene s rakovinou v nom vzbudzuje tie najhorsie predstavy. Na druhej strane suhlasim, ze konvencna medicina nie je obcas na skodu a dokaze velke pokroky

Sona345

Často by možno stačilo, keby ľudia neverili hrozostrašným príbehom o vyšetreniach, liečebných metódach a zistili si skutočné informácie o možnostiach vyšetrení, či liečebných postupoch. Veľa ľudí je presvedčených, že dagnóza rakovina znamená operácia, chemoterapia a smrť a pritom nevedia o čom hovoria. Konvenčná medicína zachránila už veľa životov ale kto jej neverí, existujú aj iné možnosti. Okrem alternatívnej medicíny sú to aj nové medicínske postupy ako napríklad protónová terapia. Pacient na ňu dochádza a zvyčajne nemusí obmedziť svoj život – či už pracovný alebo osobný. Stačí len zistiť si všetky dostupné informácie o liečbe, ktorá vám može pomocť a rozhodnúť sa

Baborka

Celkom s tebou súhlasím. Hlavne vyšetrenie prostaty je pre mužov skoro hororovou predstavou, hoci o nič nejde. Verte tomu, že keď budete svoje zdracie zanedbávať, čakajú vás omnoho nepríjemnejšie vyšetrenia

Nataly5

Všetci vieme, že rakovina je zákerná choroba že hlavnú úlohu v boji s ňou zohráva čas a predsa je na svete veľa ľudí, ktorí ignorujú príznaky, lebo sa boja ísť k lekárovi, prípadne zanedbávajú pravidelné prehliadky kvoli tomu že sa hanbia alebo vyhýbajú nepríjemným vyšetreniam. Je to smiešne a nezodpovedné hazardovanie so svojím zdravím