únava a štípanie očí

Príspevok v téme: únava a štípanie očí
Jakub451

Zdravím,mám 17 rokov a už dosť dlho ma trápi únava, štípanie očí,bolesť svalov,klbov a dýchavica.. neviem o čo sa môže jednať bol som už aj u doktorky a spravila mi vyšetrenia a povedala že všetko mam v poriadku bol som na ekg,rtg a brala mi krv.. povedala že všetko mam v poriadku že to môže byť od chrbtice lebo ju mám krivú... cvičieval som a zle som to robil možno z toho ja vôbec neviem.. začína to tak že ráno sa zobudím ledva otvorím oči a postavím sa z postele a strašne ma štípu oči a moje telo ma ťahá do postele.. niekedy ma to trápi celý deň a niekedy len cca do piatej večera.. no niekedy to nepocitujem vôbec a cítim sa fit, teraz mi napríklad dva týždne nič nebolo a teraz to začalo znova už tretí deň ledva čakám kým ma to prejde.. možno to je tým že trávim moc času pred pc skoro teda skoro väčšinu môjho času.. ráno vstanem a hneď idem na pc potom sa naraňajkujem a zas na pc a čakám kým pôjdem von a to chodím cca o piatej niekedy až o siedmej večer a potom prídem domov a zas idem na pc .. no spánku mám dosť spím cca 7 až 9 hodín.. alebo to je nejaká alergia alebo niečo ja vôbec netuším prosím poradte mi čo mám robiť, ďakujem..