Je idiot ?

Príspevok v téme: Je idiot ?
Rajka86

Ja uz nenachádzam slov na chlapov,dnes sme boli dohodnutí s priateľom na obed ,ze ked skončí poradu tak mi zavolá ,ja mu volam okolo 13:00 s tym ze ho cakam v meste na lavičke a on mi s kludom oznámi ze zlatik my sme uz boli na obede s kolegynami s porady!!!!no nemáte dostať infarkt?tak ja ho cakam ako debilna na lavičke tak ako sme sa dohodli a on ko...... Pokým ja nezavolam tak ani ho to neštartuje mi oznámiť ze ma nečakaj a ze uz na obede bol!!!nebolo to prykrat bohatsvo,to si servi takí pribrzdení ako on?alebo fakt zabudne ze sa so mnou dohodol?alebo nemohol zavolat ze pod s nami?alebo ako si to mam vysvetlit?hanbi sa za mna?nikdy ma s jeho kolegynami nezoznamil a to sme spolu uz 3 rok poznáme sa len z videnia ,prešlo uz mnoho hadok koli tomu este des som mu volala tak mi nedvíhal a o 5 minút mi zvolal ze prave sa vrátil z obedu a ze porada im pokračuje dalej ,,,ja snad vybuchem od nervov!!!!

kebab

vidím to tak že on o teba veľmi nestojí.
myslím že svojím správaním ti dáva jasne najavo že nemá záujem len ty si robíš nádeje.
aspoň ja by som sa takto správal k babe s ktorou by som to chcel nenápadne ukončiť.
nemá záujem tráviť čas s tebou.

Nina.

Tak načo si s ním? Ked ti tak vadí jeho správanie? Tým, že tu budeš na neho nadávať na fore nič nevyriešiš.

mmoonna

Nechápem ... To čo máte za vzťah? On teba podviedol, ty mu neveríš, on ti nezavolá, ty sa o ňom vyjadruješ ako posledná neviem čo. To o čom je taký vzťah?

Rajka86

Pistek
Ke idu na chatu kolegyne poniektore si tam vezmú partnera podotýkam len poniektore ,niektorý poznajú priateľov a priateľky ostatných ,ja nepoznam nikoho a aj to len koli tomu ze som prišla na veci ktoré sa tam stali medzi nimi kolegami ,jeden s druhým a pod.asi sa boji aby som tam nevybuchla alebo neviem ale on nechápe ze po takej skúsenosti mam obavu?tak radsej nejde ani on ,ja nechodim na obediky s kolegami a pritom ich mam hojne ,urcite by sa mu nepáčilo ,ma dajaký pohovor s podriadeným tak idu do restiky ,maju milión kancelárii a oni idu do restiky a on samozrejme platí desiatim ľudom co s nimi robí pohovor ohľadom prace ,ja mu poviem ze pojdeme na večeru a on ze Niesme gajsenovci boha ......a s kurvami chodi na obediky a boh vie kade este

Rajka86

Bohatstvo ale nezavolat ked sa s niekym dohodnete ze tam a tam a v čakáte a on s nejakými pizdami a nema v úmysle mi to oznámiť?az ked ja zavolam a zasa sa biochémie do zadku??vtedy mi to oznámi?nevravim je ku me dobrý vsetko ale co sa týka prace ked je tam je ako sfanatizovany oklamal ma tam s jednou pindou prišla som nato pred rokom a pol odvtedy su u mna setky stetky a pod .....mam take nervy ze snad asi infark chytím

pistek

Neviem, ale ja to az tak tragicky nevnimam. Ano, mas v sebe teraz adrenalin, nahneval ta, vytocil ta. Ano, z chlapa robi Chlapa slovo, ze vie dodrzat co slubi. Ale zameraj sa skor na to, aky je tvoj priatel naozaj. Aky je k tebe, ako pristupuje k vasmu vztahu. Stoji pri tebe v dobrom i v zlom? Je s tebou v stasti i v nestasti? Zotrvava s tebou v zdravi ci v chorobe? Buduje s tebou vztah, planuje vasu spolocnu buducnost? (spolocny domov, plany do buducnosti - zasnuby, svadba, rodinka, deticky, dovolenky atd).
Nezastavam si ho. Ale nie vzdy vsetko vychadza podla nasich predstav, planov, zelani. Sama som v minulosti absolvovala mnozstvo porad, konferencii. Byvali rozne porady. Aj intenzitou, aj trvanim. Niektore sme mysleli ze do pol hodinky bude po vsetkom a pritom to bola tragedia na pol dna, ak nie na cely den. Neraz sme to len prerusili s tym, ze sa ideme najest, nechat vychladnut hlavy a aby sme sa nerozprchli kade tade, aby sme to cim-skor ukoncili, tak aj ked to nebyvalo zvykom, sli sme spolocne na obed. A po navrate sa pokracovalo dalej (ale to sa riesili rozne koncepcie strategie rozpocty atd). A neviem, ale pracovala som uz rozne, na vela miestach, ale nikde nebyvalo zvykom miesat pracu so sukromim. Preco by ta mal predstavovat kolektivu, kolegom? My sme registrovali ako kolegovia okrajovo - kto je niektoreho kolegu manzel manzelka, ci deti. A urcite nebyvalo zvykom chodit od dveri ku dveram a predstavovat svojich priatelov/priatelky ci rodinnych prislusnikov ostatnym kolegom.
Skor si vsimaj, ci ta predstavil svojej rodinke, priatelom, dobrym znamym. To je skor vypovedna hodnota kvality vasho vztahu. Ale praca je podla mna praca a sukromny zivot je sukromie, moja intimita, moja sukromna osobna sfera.
Ano, mohol ti poslat sms (pripadne ti zavolat), aby si ho zbytocne necakala a urobila si program sama, alebo sla na obedik sama ci s niekym inym. Toto si dohodnite do buducnosti, jasne pravidla, aby si sa mohla zariadit bud ty, alebo on. A necakat zbytocne, nestracat svoj drahocenny cas.
Nadychni sa a vydychni. Zachovaj si pokoj a klud. A hlavne pohodku :) Sustred sa na to, co je podstatne a dolezite vo vasom vztahu a nie riesit dake malickosti, malichernosti. Podte spolu radsej na veceru ked uz (budete mat na nu viac casu nez na obed dakych 30min ci hodinku) a zaroven si spravte krasny spolocny "nekonecny" vecer

de9bil

Nehnevaj sa...ty si riadne blba:)3 rok???nuz,ten ta ma riadne iba na...a to ti pisem slusne...uz davno si sa mala uvedpmit ,kde zijes...

jelenik1

Nestazuj sa na chlapov, akeho si si nasla takeho mas. A asi mas na chlapa ine poziadavky nez aby bol spolahlivy, nesebecky a empaticky, takze je to tvoj problem