Stiahla som si tmavu farbu z vlasov co dalej??

Príspevok v téme: Stiahla som si tmavu farbu z vlasov co dalej??
stillla

Ahojte moja povodna farba je plava-spinavy blond.Mala som nafarbene vlasy na stredne hnede az dodnes kedy som si na vlasy dala z dmky B4 color remover-stahovac farby.Tmava farba je prec cize ucel bol splneny vlasy su teraz uplne bledej rysavej farby s cim som ratala.Teraz by som si na to mala naniest farbu -chcela by som plavu avsak bojim sa ze mi to neprekryhe tu rysavu a ze budem mat rysavejsie vlasy.Neviete niekto poradit?Nemate niekto skusenost s farbou co nechyta do rysava ale pekne prekryje?Vopred vdaka

stillla

tak zalezi aku farbu si davas.ci zosvetlujes alebo stmavujes.Vseobecne svetlejsie farby ako je povodna farba nicia viac vlasy ako tie co su tmavsie od povodnej farby.Ja som vlasy stmavovala-to som nevnimala ako daco skodlive.Ten stahovac farby bol bez amoniaku tak tiez som dufala ze to bude v pohode.Najviac som sa bala tej popolovaj blond lebo to som zosvetlovala tak tam bolo najvacsie riziko.Teraz som s farbou spokojna aj ked sem tam mam pocit ze nejaky ten nadych rysavej tam je,ale mozno o mesiac sa to pokusim zasa zmiernit tou popolovaou blond.Teraz som rada ze to dopadlo tak ako to dopadlo.Samozrejme vyziva a masky na vlasy budu teraz velmi dolezite pre moje vlasy

Malcica

Vsetci experimentujete a vlasy v pohode. Ja som farbila trikrat za mesiac a vlasy v stave ze uz ich ani nikdy nikto neda dokopy (

stillla

Ahojte,vdaka za reakcie.Dopadlo to uspesne.Po tom co si stiahla farbu(mala som farbene vlasy najprv color mask odtien 800 a na to som si dala dalsiu farbu sytu hnedu palette-ale ta mi chytila velmi nerovnomerne so zelenym nadychom na dennom svetle-to bol vlastne dovod preco som sa rozhodla si farbu stiahnut) tak po tom stiahnuti farby som si kupila palette popolavu blond a cely cas doby posobenia som dufala ze mi nezostanu rysave vlasy a stalo!!V dmke som si pre istotu kupila aj color mask odtien 800,ze si to na to dam keby mi to az prilis zosvetlilo,ale vobec mi to netreba.Da sa povedat ze mam cca svoju povodnu farbu resp.velmi podobnu.Viem to porovnat preto lebo doma mam clip in vlasy ktore som nosila este davno k svojim povodnym vlasom a ked si ich prilozim teraz tak rozdiel tam nejaky je ale uplne minimalny.Takze ja som spokojna,uvidime ci mi to aj po umyvani vlasov a po nejakom case zostane takejto farby,ale dufam ze ano.

nikkim

Ahoj. Asi ti nepomozem lebo fakt neviem ale ja by som sa ta chcela opytat na colour removal... mala si uz vyrastene vlasy? Alebo si tahala dole iba jednu farbu tu hnedu? Ja tiez chcen zosvetlit ja som maka tmavo hnedu farbu..mojapovodna je asi taka ako tvoja.. a momentalne mam vyrastenych..10cm uz urcite.. a bojim sa ze keby dam colour removal ze moju povodnu stiahne az na total blond a zvysok rysavy.. (rysava by mi ale nevadila..no na celej dlzke samozrejme)

Dik za odpoved a radu

odpovedam

skusenost osobnu nemam, ale zachytila som davnejsie, ked som riesila rovnaku dilemu ako ty, videa na jutube. tam si stahovali teple tony popolavou blond, resp. studenymi odtienmi blond. ale napokon som farbila na cerveno-oranzovo, cize nechala som si teple tony. ale ta popolava blond (znacka bola Preference) pomohla.