16 a ešte som nedostala pusu od chlapca

Príspevok v téme: 16 a ešte som nedostala pusu od chlapca
Lusi_16

Ahoj tak začala by som asi tým: za pár týždňov budem mať 16 (vizerám na 14) a nikdy som nedostala pusu od chlapca a ani som s nikým nechodila. Neviem či to je tým že vizerám na menej. Aj po meste keď idem tak sem tam vidím že sa nejaký chlapec za mnou otočí ale nikdy nič viac. Bojím sa že ostanem sama navždy a skončím ako stará panna s 10 mačkami. Ja viem znie to divne a smiešne ale fakt sa bojím že nikdy nestretnem JEHO. Som normálna baba ale o také dnes nie je záujem :( iba o výstrihy. Niekedy mi príde ľúto keď teraz cez leto vidím samé páry. Ak ma niekto podobný problém tak tu napíšte aby som videla že niesom jediná...

Slobodna

A co mate vsetci s tymi mackami ? :D
Tak to dokaze nas... :)
Ja som prvy bozk dostala tusim v 13tich, viem, teraz som ti pomohla :)

Vyzarujes smutok, strach, zufalstvo, ako pise joleen uzivaj si zivot, ved on sa uz na teba niekto prilepi, este budes spominat, ako ti bolo dobre samej.
Vztah to nie je len to krasne, ale aj riesenie problemov, kompromisy, trapenie.

joleen

Radšej si užívaj slobodu a buď rada že nemáš stres vo vzťahu. Si ešte mladá a radšej sa venuje hobby a škole pretože vedľa chlapovi nebudeš mať čas ani na hobby ani na školu. Nemáš byť z čoho smutná a nemáš dôvod si robiť starosti a ešte niečo vyzerám sa s Y a nie s I ;)