Otazka iba pre chlapov - naozaj sa toho boja?

van Alden

Hankka určite nie si vadná, len si nemala doteraz šťastie :) a určite si sa aj ty páčila niekomu, len niekedy život proste nehrá úplne férovo a nejak ste sa minuli :)

Hankka

Kontrol0r a v akom si veku?

Ale ja ani neviem ci chcem nejaku "polovicku" skor som zvedava. Ja som sa nikdy nikomu nepacila a zacinam si mysliet ze som asi nejaka vadna alebo co. Ale nedokazem si ani predstavit aby som mala byvat s niekym inym, mne take veci vadia.

Kontrol0r

Dosť individuálne, každý si pod úsmevom alebo pohľadom do očí myslí svoje.

Ja napríklad mám problém s verbálnou komunikáciou. Do očí sa nemám problém pozerať. Ale na viac sa nezmôžem.

Takže ak sa mi nejaká holka páči, okrem pozerania na ňu sa na nič viac nezmôžem.

Ale ja som už psychicky dosť v prdeli človek.

A čím som starší tým viac si to uvedomujem.

Cítim sa ako keby som nepatril do normálnej spoločnosti a moji kamaráti mi to dávajú stále najavo, ak sa bavia o dievčatách tak ma z týchto debát automaticky vylučujú a vôbec nikdy nepripúšťajú, že by som aj ja mohol mať dievča :)

Slobodna

:D to ma mrzi Hankka ak sme v tebe zanechali tento dojem. Aj keby si chcela, tak to nepojde, pretoze vzdy budes tuzit po svojej polovicke a heterosexualka bude teda tuzit po muzovi.

Slobodna

Nie som Bob :) kazdy si nieco dokazuje, uprimny zaujem uz asi vymrel a vzhladom k tomu, ze ma taketo hry nebavia, preto je u mna usmev iba usmev.

diviak2015

no ak ta opaluju ale ty zaujem nemas tak si to jednoznacne vysvetluju po svojom. a zial casto ked muz tuzi po zene hlada nejaky naznak zaujmu aj v nevinnych drobnostiach. ja ti nevim bobe jak ty ale ja mam skusenost taku ze celkovo ludia dost casto podliehaju svojim predstavam o druhych. a nemam teraz na mysli len tieto muzsko-zenske zalezitosti :-)
jo a muzi tiez hraju hry a dokazuju si kadeco. zeny su tiez potom zmatene. ale muzi snad maju este vacsiu potrebu si dokazovat nez zeny. je to hrozne s nimi niekedy to mi ver. to teraz pisem z pohladu muza ked sa nachadza v povedzme nejakom muzskom kolektive (kamarati, kolegovia, alebo aj rodinni prislusnici, to je jedno).