Nezodpovedny partner

Príspevok v téme: Nezodpovedny partner
Katarina1985

Ahojte pisem lebo už neviem ako dalej s partnerom strasne mina peniaze na oblecenie na seba a na konci mesiaca mu musím poziciavat peniaze... Má este dcerku s predchadzajuceho manzelstva na tu platí výživné a sem tam mu uz neostane ani nato a zatiahnem to ja..nevie si nic odrieknut ani setrit jednoducho si kupi co sa mu zachce aj ked nebude potom mat na dolezitejsie veci... Niekedy ako keby vobec nerozmyslal je to tým že je z rozmaznanej rodiny kde mali vždy vsetko...už som nanervy z jeho dlhov lubim ho ale neviem kolko este vydrzim znasat tu jeho povahu pokial sa nestane zazrak:( mali ste skusenost s takym partnerom? Co pomoze vdaka

tasty

ja si myslím, že iniciácia rozchodu bola len nejaká vyhrážka manipulatívna z jeho strany, bohužial verím v tom, že skôr či neskôr sa ozve, aby ste sa dali dokopy, po odmietnutí možno bude aj otravný dlhší čas...

treba sa pripraviť na to ;-)

parazitov je ťažké sa zbaviť

salon

Katarina,aby jeden chlap nechal zenu za to,ze mu nepozicala peniaze? To za co ta potom mal?
Ake mas z toho pocity?

Bud mu vdacna,ze sa tak rozhodol,mas pokoj. Ty ani netusis co krasne ta v zivote po tomto rozchode caka:-)
Najprv si vsak dovol sa z toho zahojit,preboliet,odpustit a potom to pride...:-)

odpovedam

katarina. skoda, ze si nenechala ty jeho, ale je to jedno. mas poucenie a nenechaj sa manipulovat. manipulatorov je vela a niektori su v tom fakt dobri. ak sa ti bude ozyvat, nenechaj sa opantat na sladke reci, je pravdepodobne, ze to bude skusat. ale naozaj dobre pre teba. vaz si samu seba viac...vidis, ze on voci tebe respekt nemal. ak ti nieco dlhuje, nech ti to splati. drzim palce, nech uz nabuduce na takeho chrapuna nenarazis.

Katarina1985

tak ma dnes nechal pretoze som mu odmietla pozicat na tento mesiac uz 3tiu pokutu.. no co uz vsetko zle je na nieco dobre...

0vecka

treba si dat vazny rozhovor kde mu vysvetlis ze je koniec s poziciavanim a od teba zu nedostane nic... ak to nezvladne tak sa s nim rozid lebo budes mat len problemy

dalsi

Katarina1985
28.08.15 15:26

ved ty ho v tom este podporujes....

Staci mu nedat, nepozicat. Nech padne na hubu. Taky clovek si to nebude uvedomovat, pokial bude mat stale lacny zdroj, ktory to bude riesit za neho.

Proste mu nic nepozicaj, nedaruj a este trvaj na tom, co ti dlzi, ze to chces splatit spat. Potom uvidis, ci je to priatel, ci iba pijavica.

Tono45

Pomoze jedno: Rozchod. Lebo inak skrachujete obaja a budete zit z vyplaty do vyplaty kazdy mesiac. A vobec to neni o tom aky ma kto plat. Poznam ludi co maju plat cez 1600 eur mesacne a aj tak vsetko rozflakaju na konci mesiaca a poznam ludi co maju plat mozno 700 eur a dokazu usetrit za rok mozno 4000 eur. A tento zufalec je z tej sorty co neusetri nic, ani keby mal 2000 eur plat. Vsetko by rozflakal...