Starší muž, mladá žena

Príspevok v téme: Starší muž, mladá žena
D0LLY

Ahojte,
v poslednej dobe sa stretávam so starším mužom (ja 25, on 49). Poznáme sa už zopár rokov, no nechodievali sme spolu von, no posledné obdobie sa stretávame a ja si uvedomujem, že si perfektne rozumieme. Neviem si pomôcť, ale veľmi ma priťahuje. On je rozvedený a mám pocit, že na ženy už zanevrel. Nehľadám vzťah ani nič vážne, no chcela by som naše kamarátstvo posunúť aj ďalej, do intímnejšej zóny a nechať tomu voľný priebeh. Nie som však zvyknutá baliť mužov a obávam sa, že dievča v mojom veku mu môže pripadať ako dieťa a nie ako sexuálny objekt. Myslíte si, že muž v jeho veku by odolal mladej žene? Všade totiž čítam, že mladšia žena je snom každého staršieho muža, no z neho mám skôr zmieśané dojmy

Tono45

ceskalipa -Tvoj odhad ohladom mojej osoby je zly, ale dobre :-) Staci ze mam oci a vidim co sa deje okolo a vyvarujem sa chyb co urobili ostatni :-) Vies ako sa hovori: inteligentny clovek sa pouci z chyb druhych, hlupak na vlastnych chybach.

Nemyslim si, ze z toho moze byt dobre manzelstvo, aj ked vynimky existuju. Jednoducho velky vekovy rozdiel je jednoducho velmi velke riziko. Ze pozdravujem tvoju sestru :-D
Opakujem, ze ludia dnes lezu do uplne neperspektivnych vztahov a potom ostavaju sklamani a nestastni.

adr1a

Tono. Ale aj niektori starsi chcu este dieta. Pravda ak sa na to fyzicky aj psychicky, ekonomicky citia. Stretla som muza bol tiez dost starsi odo mna a chcel so mnou dieta. Nukal mi vztah manzelstvo dieta rodinu. Mna ani tak ten vek neodradil ako to, zeby som zila v cudzine.
Co sledujem okolie tak dnesni mladi muzi sa dost neradi zavazuju, zasnuby ci svadba. Zili by najradsej roky rokuce len tak nadivoko a to neraz maju uz aj 2 deti spolu. Starsi nukaju viac istotu. Mlladi ludia akoby si chceli len uzit pouzit odhodit a ist zas o dum dal. Starsi skor nukaju nejake tie istoty zazemie, stalost, vedia brat no i davat. Mladi skor len beru a chcu, narokuju si. No nic nechcu ako keby davat. Len ja ja ja

ceskalipa

Tono45 mne sa zda, ze skor ty si so svojim pochmurnym videnim sveta a hladanim vsade len zleho sam dopadol dost zle podla toho co pises. Nie je vsak vsetko len cierne, mozu sa zblizit a mozu byt stastni napriek vekovemu rozdielu, aj keby sa stykali len pre potesenie. A predstav si, moze z toho byt aj dobry vztah, dokonca manzelstvo, coho dokazom je napriklad sestra jednej mojej kamaratky.

Tono45

Ceskalipa - take trapne liberalne nazory typu: rob si co chces, co ti srdce kaze a podobne hluposti. Realita je vsak ina. Sebeckost, egocentrizmus, rozvodovost, osamelost. Dievca dopadne zle v zivote, ak sa bude vlacit v neperspektivnom vztahu, tak ju v tom este nepodporuj.

ceskalipa

Vykasli sa na hejterov a ked ta pritahuje tak mu davaj najavo signaly ze chces viac... Ak sa mu pacis urcite si to vsimne a povzbudi ho to aby tiez vyvinul nejaku iniciativu. Mozno sa mu pacis a chce ta len mu moze prist nevhodne aby balil mladu babu ktora ho mozno prave kvoli vekovemu rozdielu nebude chciet, takze ho musis nejak povzbudit

Tono45

Tieto pseudopariky ( stary chlap, mlada baba) fakt zboznujem. Vacsinou ma stary aj peniaze alebo nieco zarobene, takze je jasne, ze mladu babu tym pritahuje a mysli si, ze ako uzasne si rozumeju, ked ju berie na dovolenky, vylety a kupuje jej darceky. Bude to obhajovat, ze nej sa vzdy pacili starsi a su vyspelejsi. Ok, ked sa ti pacili starsi, najdi si takeho co ma 30-35 rokov a nie 49 rocneho.

Ale za par rokov sa mlada vo vztahu prefacka, lebo zisti, ze to nema ziadnu perspektivu, kedze ona by chcela dieta a stary uz nie, lebo je na male dieta jednoducho stary. Navyse sa sama bude citit trapne, ked jej "partner" bude pri nej vyzerat ako jej otec :-D

Su to jednoducho take neperspektivne kratkodobe vztahy, ktore nemaju buducnost.