Kadernicka mi odpalila vlasy

Príspevok v téme: Kadernicka mi odpalila vlasy
hroznevlasy

Ahojte, chcela by som vas poprosit o nejaku radu pred tyzdnom som bola u kadernicky a chcela som nejak zjemnit farbu ona mi dala od polky melirovaci prasok a zabalila do alobalu a ked som jej povedala ze ma pali chrbet tak ku mne pribehla ze zabudla na mna :( to ze mi odpadli konce ked mi to dala dole z hlavy a prisla som l polovicu dlzky to by som uz oplakala ale okrem toho ze mi zostali flakate vlasy su ako zuvacka nedaju sa cesat ani pokial ich nevyzehlim tak katastrofa to ani nehovorim o tom ze ked dade idem k vode a namocim ich su hrozne :( neviete mi nieco poradit co by nielen zakrilo poskodenie ale by ich fakt liecilo alebo dalo doporiadku:( mam zatial masku loreal sayos sprej na poskodene vlasy garnier na konceky maslo avokadove na vlasy ale nic z toho mi nejak extra nepomaha preto vas prosim ci nepoznate nieco cenovo dpstupne pre studentku a dobre

hroznevlasy

Trosku sa podstrihnut je dobre a potom davat masky na vlasy alebo perfektne co sa mi osvedcilo z DM je to ich kozmetika alverde AVOKADOVE MASLO NA VLASY je bio a nezatazuje ja si robim zabal na noc ale nie na pokozku to davat lebo vlasy budu mastne.. Ale je to super okolo 3 eur to stoji

hroznevlasy

dakujem vsetkym za rady..Nakoniec som si vlasy ostrihala pod plecia na mikado a sedi mi to riadne ..som s tym spokojná vlasy su zdravsie a kupila som si v kaderníctve loreal extra repair taká zlta krabicka.. je to super ale v drogerke to nemaju ..

malcica

hej, skusila som aj to. Aj najnovsiu vychztavku olaplex. Vsetko. Ale oni stale vyrastaju otrasne. Su suche, tvrde a leskle. Vzdy som mala makke a hzdratovane vlasy, ide ma porazit :-(

HairRepair

@malcica

píšeš, že si dala za reg. vlasov tisícky eur., skusila si napr. brazilsky keratín ? ak už ani to nepomohlo tak to máš asi vážne poškodenú štruktúru vlasov. ale z troch farbení..

malcica

ja mam strasnu kvalitu potom, lebo myslim, ze ludia robia podstatne horsie veci s vlasmi a maju ich...to co zostalo mne, to uz sa neda povazovat ani za vlasy :-/
a to som nezehlila ani nic, len pocas jedneho mesiaca trikrat farbila a takto dopadla

HairRepair

asi záleží od kvality vlasov, možem povedať že po tom všetkom, čo som si na ne dávala a ako často+neuštále žehlenie a iné... /fakt boli v hroznom stave/ sa divím, že ich ešte mám ,,, ale tie kúry pomohli len to treba dodržiavať celé poprípade aj pravidelne podstrihávať

HairRepair

Ahoj, mne sa stalo niečo podobné, len nie kaderníčka, ale ja sama som si zničila takto vlasy.. bez vyžehlenia som sa nemohla ani pohnúť z domu. Ale to žehlenie nieje riešenie, to uplne obmedz a namiesto toho používaj nejakú kúru na vlasy. Mne pomohla Dove Night intense repair, momentálne používam Matrix Total Results Sleek kúra pre poškodené, chemicky ošetrené vlasy+pravidelne masky, balzam /nie kondicionér/ po umývaní vlasov, olejové zábaly a na čas sa vyhni fénovaniu a umývaniu vlasov v horúcej vode..časom sa vlasy zregenerujú. mne to trvalo mesiac-až dva, samozrejme som nevydržala a znovu pokročovala v odfarbovaní... a som zase tam kde pred tým :/