Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Žienky, čo očakávate od chlapa (partnera) a naopak Muži od žien (partneriek)

Príspevok v téme: Žienky, čo očakávate od chlapa (partnera) a naopak Muži od žien (partneriek)
Mesačný princ

Čo zaváži pri výbere partnera? Peniaze, povaha, vzhľad...? Otázka je smerovaná aj naopak a preto poprosím aj mužov, aby sa vyjadrili čo by mala spĺňať ich partnerka, aby vôbec premýšľali o vzťahu s ňou.

Je možné, že by niekomu stačil partner, ktorý nespĺňa niektoré pevné kritérium? Vedeli by ste to akceptovať alebo by ste tú ľudskú bytosť vyradili zo zoznamu potencionálnych partnerov?

A čo ak niekto nemá absolútne nič? Je to vhodný partner do života?

Gilles

Najviac ma na žene priťahuje povaha. Usmiata, veselá, optimistická, vyrovnaná. Žiadna ufňukaná citlivka ktorej stále niečo je a stále niečo rieši. Od takých čo najďalej.

dvojpes

mne ide hlavne o to, aby preskocila iskra, proste tam bol nejaky ten suzvuk alebo ako to povedat. nema vyznam tu pisat nejaky zoznam poziadaviek, ked ani ich splnenie nic nezaruci.

no a samozrejme, aby mala pekne kozy :)

dalsi

Predstavy oboch vo vztahu su rozdielne a menia sa tokom casu a situacii. Dolezita je kompatibilita, vediet robit kompromisy. Ono stejne, clovek mieni, laska meni :-D Najlepsie je neocakavat nic, clovek nebude sklamany. V mladsom veku ma clovek vysoke naroky na partnera. S pribudajucim vekom zisti, ze kopec veci je nepodstatnych a tak to okrese na tie najdolezitejsie. Ono neni problem nadefinovat si, co by ten druhy mal splnat a aky by mal byt. Problem je, ze taka osoba nemusi ani existovat a nemusi byt kompatibilna, nemusi vas chciet.

diviak2015

ale nie ked to mam vazne napisat tak ja uz si v prvom rade kladiem otazku co mozem dat druhemu ja, nie iba co ja pozadujem. isteze mam nejake naroky kazdy ma. ale hlavne sa pytam a co ja ? co davam ja. len nech si preboha hned niekto nemysli ze sa jedna iba o materialne zalezitosti. ano aj tie su dolezite nemozeme zit zo vzduchu pod holym nebom a s holou ritou. ale to je snad kazdemu jasne a vsade sa toto najviac omiela blabla. avsak odhliadnuc od toho mam na mysli aj to aky som clovek. netreba nad tym nejak hlboko a donekonecna filozofovat ale zial bohu mam pocit ze obrovske mnozstvo ludi nad tym nerozmysla vobec. nerastu osobnostne a nikam sa neposuvaju po tej ludskej stranke. tu ma mate berte ma takeho/taku aky/a som a basta. a potom su vztahy take ake su

Moireal

Este aby som nezabudla,u mna vzdy hralo rolu, aku hudbu moj frajer pocuval a ci je hudobne zdatny, lebo hudba je moj zivot:) Niekedy to prevazilo vsetky ostatne vlastnosti.:D

liberta25

osobny status (ci je sam, ma dieta..)inteligencia, humor, spontannost, vzdelanie, socialna situacia, jazykove znalosti, sexualna pritazlivost, ale laska dokaze uplne vsetko zmiast..

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.