Stracam muza

Príspevok v téme: Stracam muza
xxxxxxxxxx

Ahojte, po nasich problemoch s manzelom ho stracam. Stracam muza, ktoreho stale milujem, ale narobil mi v zivote tolko zleho, odpustila som. Posledne mesiace sa pokusam kazdym dnom s nim porozpravat, lubim ho,ale on si ma prestal vazit. Stale chcem byt s nim, chcem ziskat istotu,ale len som ho tymto mojim spravanim odpudila,co mi dal jasne najavo. Zacina si uzivat slobodny zivot a ja sa vytacam do vyvrtky z toho. Cim viac sa vzdaluje,tym viac ho tlacim k sebe a on ma odhadzuje. Chcem byt sebavedomejsia, chcem aby ma bavili bezne veci okolo domacnosti,ale ja len cakam ,,za oknom,, kedy pride z prace. Ja uz neviem co mam robit, pokazila som to aj ja. Aj on sa snazil urcitu dobu, ale uz ho to prestalo bavit. Len co ked mam stale v hlave, ze ma par krat opustil koli inej... teraz sa bojim rozvodu, ze to nezvladnem, som uplne na dne.

ajojoj

Tak to ma byť, možno len vymyšla a mozno sa mu rozum zastavil.. ak ma rad syna a lubi ho neopusti rodinu,... :-) nakoniec pride za tebou po kolenach...uvidis

ajojoj

no ano ale ty robíš scény a to on chce.. a potom sa môže stať že ho z pomsty podvedieš.....čo nemusí tak byť..a potom už začne konať..

ajojoj

no ano ale ty robíš scény a to on chce.. a potom sa môže stať že ho z pomsty podvedieš.....čo nemusí tak byť..a potom už začne konať..

xxxxxxxxxx

provokacia urcite nie. A vzdy som si myslela, ze on nepodvedie a stalo sa to 3x pocas manzelstva, len som odpustila ja blba...a mozno tiez teraz je tam zacinajuca nevera,len to neprizna a preto robim sceny

xxxxxxxxxx

skusala som to uz x krat. naozaj skusala,ale nepodarilo sa mi to. kedze je stale v praci,alebo niekde prec, tak mi chyba a chcem ho aspon cez vikend, jeden jediny den aby bol s nami,ale to povie,ze chce odpocivat. robi si co chce. a najhorsie je, ze mu citam sms, kde si dohaduje zurky, s kazdou babou pise dlheeee maily a mne nic... som z toho celeho tak smutna, je to takze hodid nad tym rukou aj ked by som konecne rada sa toho pocitu zbavila a zacala odznova,ale nie je to lahke...fakt nie

Slobodna

Vobec si ma nepochopila. Nie, nemas sa zabavat, ale postav sa na nohy. Bud silna a samostatna. Drzis sa ho ako kliest, akoby si bez neho ani do druhej izby nepresla. Ano, tiez som niekoho tak lubila a tiez odo mna utekal za inymi.

xxxxxxxxxx

mam si zacat svoj zivot? ano, zacala by som, len musim sa postarat o syna, mne srdce neda, ze by som sa isla zabavat.