Stracam muza

Príspevok v téme: Stracam muza
xxxxxxxxxx

Ahojte, po nasich problemoch s manzelom ho stracam. Stracam muza, ktoreho stale milujem, ale narobil mi v zivote tolko zleho, odpustila som. Posledne mesiace sa pokusam kazdym dnom s nim porozpravat, lubim ho,ale on si ma prestal vazit. Stale chcem byt s nim, chcem ziskat istotu,ale len som ho tymto mojim spravanim odpudila,co mi dal jasne najavo. Zacina si uzivat slobodny zivot a ja sa vytacam do vyvrtky z toho. Cim viac sa vzdaluje,tym viac ho tlacim k sebe a on ma odhadzuje. Chcem byt sebavedomejsia, chcem aby ma bavili bezne veci okolo domacnosti,ale ja len cakam ,,za oknom,, kedy pride z prace. Ja uz neviem co mam robit, pokazila som to aj ja. Aj on sa snazil urcitu dobu, ale uz ho to prestalo bavit. Len co ked mam stale v hlave, ze ma par krat opustil koli inej... teraz sa bojim rozvodu, ze to nezvladnem, som uplne na dne.

Slobodna

Rob to, co aj on. Bud si uvedomi, ze ta lubi a nechce stratit, alebo pochopis, ze nemozes urobit nic. Hrutis sa z toho. Ak nie si pre muza volba, len jedna z moznosti, ani on pre teba nema byt volbou. Myslis, citis a spravas sa tak, ze je tvoja jedina slamka v zivote, ktorej sa drzis, aby si sa neutopila a tym topis aj jeho. Je logicke, ze sa snazi vymanit, utiect a zachranit. Chapes? Zmen svoje spravanie. Nemusis hned bezat za inymi, staci, ked sa naucis zit spokojne sama so sebou. Nebud zenou, ktora potrebuje muza. Bud zenou, ktoru muz potrebuje. No a hlavne chce.