..STARA LASKA NEHRDZAVIE....

Príspevok v téme: ..STARA LASKA NEHRDZAVIE....
vanilka2211

Ahojte.Neviem ci mi tu bude vediet niekto poradit co robit ale skusim to.mam priatela a chodime spolu vyse roka.pred tymto vztahom som velmi chcela jedneho chlapa,no on si ma vobec nevsimal.Akoby som neexistovala.velmi som sa preto trapila a prave tento terajsi mi na nho pomohol zabudnut.teraz sa vsak stala vec ktoru som vobec necakala.velmi ma to zaskocilo a neviem co robit.S dotycnym,ktoreho som tak velmi chcela sa posledny tyzden stretavam cez vikendy v bare(ked si vyrazime s kamoskami)Najprv to boli len pohlady,neskor si prisadol,dlho sme sa rozpravali a vcera sa mi priznal ze sa mu velmi pacim,ze ma chce.Som z toho zmatena a vobec neviem co robit.Opat vo mne prebudil ten stary cit,na ktory som uz zabudla.Velmi ma pritahuje a nemozem na nho prestat mysliet.na druhej strane vsak viem ze velmi tym ublizim terajsiemu partnerovi,ktory ma velmi miluje ale ja si nedokazem pomoct.Som nevyzreta osobnost?Je to len chvilkove poblaznenie?Zazili ste niektora nieco podobne.ak ano napiste ako to vyriesit.

jaja

Urcite je to len chvilkove poblaznenie.ser na toho z baru.ked s tvojim doterajsim partnerom si rok tak to asi aj nieco znamena.ja by som neriskovala.aj keby si zacala chodit a tym z baru nemuselo by to vyst.a tak by si len lutovala.musis sa rozhodnut sama.porozmyslaj nad kladmi a zapormi.chlapca z baru nepoznas dobre aj ked ta pritahuje.po case mozes zistit ze sa vobec k sebe nehosite a ze je iny a potom budes lutovat.

rebelix

Katarina, ty moc asi nemas rada svojho priatela. Podla mna to nie je fer. Co vy baby chcete? Keď vás niekto nelúbi, to je hrozné niečo, keď vás lúbi, tak zase toto...ja to nechápem :)

rebelix

Ja neviem, ale asi by som nechcel stratiť to, čo je isté. Priateľ ťa má rád, ste už dlho spolu... Keby váš vzťah nefungoval, to by bolo iné, ale takto. Porozmýšlaj!!!

vanilka2211

ahojte??ako to pokracuje???Moj terajsi priatel odisiel pred tyzdnom pracovat do Anglicka asi na 3 mesiace.takze som teraz sama.Ten barovy sa teraz vratil z prace.Este sme sa nestretli.Neviem co sa bude diat ale uz sa dozvedel ze terajsi je v praci....

stanley

Odpoveď: ja sa trápim pre podobnú vec....hovorím: NIKDY neopusti svojho súčasného partnera...budeš mi ďakovať!!!

mizuno

..s priatelkou som 2 roky...a myslel som ze sa mi to nestane..ja som zazil nieco podobne...a dal som tomu cas..resp.pockal som ako to so mnou bude po mesiaci,dvoch bez kontaktu s tou osobou ku ktorej som zacal nieco citit..moja priatelk o tom nic nevedela..no a ono to preslo...stretavam ju dodnes nieco tam stale je,ale to je len minimum.estoji mi to za strtu terajsieho vztahu..no pocit je prec..a ja som stale s tou svojou..=)

katarina

ahoj, vanilka. nahodou som natrafila na tvoj prispevok a ver mi, viem, o com hovoris. ja chodim uz 4 roky s perfektnym chalanom,ktory by pre mna spravil vsetko na svete a velmi ma miluje. ma to vsak hacik, pretoze ja som sa nedavno stretla so svojou prvou laskou po dlhej dobe. skoncilo to vasnivou nocou a obaja sme zistili, ze sa milujeme a chceme byt spolu. moj terajsi priatel nic netusi a ja vobec neviem, ako mu to mam povedat. a ma to dalsi problem, pretoze spolu odchadzame na 3 mesiace do zahranicia. on je plny idealov o nasom buducom zivote, detoch... mne sa z toho teraz dviha zaludok...najhorsie je, ze uz aj nase rodiny su presvedcene o tom, ze raz bude svadba, vsetci spolu super vychadzaju, maminky sa stretavaju. nechcem si ani predstavit, co bude, ked praskne moja nevera a jej dosledky...

Soraja

vanilka2211 ak svojho terajsieho nelubis, tak s nim nebud. JA som mala na krku psychopata, ktory sa mi chodil domov vyhrazat, ked som sa s nim rozisla, a dospelo to az tak daleko, ze som ho musela udat na policiu za obtazovanie a od vtedy bol pokoj. NO nenut s ado nicoho co nechces. Ak s nim nechces byt tak sa s nim rozid, ale rozmysli si to, aby si to neolutovala. A ked aj budes sama, podla mna si neurobis poriadok v citoch, sama vies, ze koho mas radsej, riad sa podla toho,ale pouzi pri tom aj hlavu