..STARA LASKA NEHRDZAVIE....

Príspevok v téme: ..STARA LASKA NEHRDZAVIE....
vanilka2211

Ahojte.Neviem ci mi tu bude vediet niekto poradit co robit ale skusim to.mam priatela a chodime spolu vyse roka.pred tymto vztahom som velmi chcela jedneho chlapa,no on si ma vobec nevsimal.Akoby som neexistovala.velmi som sa preto trapila a prave tento terajsi mi na nho pomohol zabudnut.teraz sa vsak stala vec ktoru som vobec necakala.velmi ma to zaskocilo a neviem co robit.S dotycnym,ktoreho som tak velmi chcela sa posledny tyzden stretavam cez vikendy v bare(ked si vyrazime s kamoskami)Najprv to boli len pohlady,neskor si prisadol,dlho sme sa rozpravali a vcera sa mi priznal ze sa mu velmi pacim,ze ma chce.Som z toho zmatena a vobec neviem co robit.Opat vo mne prebudil ten stary cit,na ktory som uz zabudla.Velmi ma pritahuje a nemozem na nho prestat mysliet.na druhej strane vsak viem ze velmi tym ublizim terajsiemu partnerovi,ktory ma velmi miluje ale ja si nedokazem pomoct.Som nevyzreta osobnost?Je to len chvilkove poblaznenie?Zazili ste niektora nieco podobne.ak ano napiste ako to vyriesit.

bodka

vanilka2211 na 99percent je to len poblaznenie..myslim si kedze sa z videnia s tym dotycnym poznate uz dlhsie mohol ta oslovit uz vtedy pred rokom a nie cakat a robit sa ze akoze nahodou si ta teraz vsimol a je z teba hotovy..ce ta len dostat..nenechaj sa uniest a ostan pri tom kt. ti za to stoji a mozes s nim ratat nielen na jeden den..potom bys to mohla lutovat

vanilka2211

Divak10 to bolo to je vystizny citat..premyslala som nad tym dlho a prisla som na to ze najlepsie bude priznat sa priatelovi ze nemam vo svojich citoch jasno..a ked mame byt spolu tak spolu budeme.Samozrejme ze ked si dam s terajsim pauzu nehodim sa okolo krku tomu barovemu aj ked ma velmi pritahuje.Chcem byt sama.len sa velmi bojim ze to priatel nepochopi..drzte mi prsty..zajtra sa mame stretnut.

petra544

Vanilka mam priateľa dva roky, počas ktorých som na iného ani nepomyslela. No nedávno sme preživali krízu, nemali sme na seba čas, nevideli sme sa dlhšie ako mesiac a ked sme si písali tak sme sa len hádali. On začal chodiť von s kamarátmi, ja s kamarátkami bez toho aby sme jeden o druhom vedeli. Spoznala som niekoho kto mi lichotil, mala som si s ním čo povedať, super sme sa bavili na diske a zaujímal sa o mňa stále. Písal mi, volal, nosil ruže...Chcel ma mať viac ako kamarátku a ja som nevedela čo robiť. Moj priateľ nejavil záujem, a tento stále. Tak to bolo ľahké si popliecť hlavu no nevedela som čo robiť. Musela som si to poriadne rozmyslieť čo spravím. Povedala som priateľovi že som niekoho spoznala a že mi dáva ten pocit, ktorý pri ňom v poslednom období neprežívam. Najskôr sa nahneval, neozýval sa vôbec, vyčítal mi že ako sa mi to mohlo stať a potom sme to riešili. ja som s ním zostala, už také niečo nikdy nedopustíme a s tým druhým sme zostali kamaráti. Občas si napíšeme, ale už mám jasno. Viem že s nim by to nikam neviedlo a neviem si predstaviť že by som stratila priateľa...Takže som si vybrala správne. Myslím že každá musí takým niečim prejsť.

divak10

Kedysi ktosi povedal:
Ak niečo veľmi chceš, musíš sa od toho oslobodiť. Ak sa Ti to vráti, potom je to navždy. Ak nie, tak to nikdy nebolo Tvoje!

pretty woman

Myslím si, že ich vnútorne nepoznáš. Daj im možnosť, spoznávaj ich! Mala by si otvorene povedať svojmu, že nemáš poriadok vo svojich citoch. Povedz mu aj o tom chalanovi. S tým fešákom z baru sa skús tiež porozprávať, ale trochu rezervovane. A ver, že budeš múdrejšia, volnejšia a šťastnejšia. Volne dýchaj. Vieš ja, ked sa mi rozbili ružové okuliare, tak som sa rada vracala myšlienkami k mojej platonickej láske a ked sme sa stretli, tak mi lichotil, ked sa ma pýtal na šancu, tak som mlčala. Pár krát sa stretneme a mne to stačí, uvedomila som si, že ako kamarát je fajn, ale istotu mi dať nemôže, nevie, budúcnosť s ním nevidím. Svoju budúcnosť si viem predstaviť s mojim drahým.Ja som o zmätených citoch svojmu povedala sem - tam a povedala som mu, aby si ma len tak nepustil. A on si ma nepustil!! Som šťastná, teraz plánujeme domček, držte palce! Aked mi je niekedy smutno, spomeniem si len tak na platonickú lásku, už aj on má priateľku, želám mu všetko dobré!

vanilka2211

No takze minule sme sa stretli v bare s tym "barovym"a okolo 3 som mu povedala ze uz idem domov.On ci ma nemoze ist odprevadit.Ja mu nato samozrejme ze nie.Povedal dobre a vstal ze ide na WC.Ja som zaplatila a vysla som vonku...a on tam stal.necakala som to.Nic sa nestalo ale par ludi si to vysvetlilo trosku inac a teraz vyzeram ako nejaka K...A,ktora podvadza priatela....Neviem co robit.Prisla som vsak na to ze asi najviac by mi vyhovovalo,keby som bola sama.Mam velmi rada toho terajsieho a nechcem mu ublizit no najradsej by som bola sama aby som si mohla urobit v citoch poriadok.Bojim sa vsak ze ked mu poviem ze sa chcem s nim rozist zacne vystrajat..Raz mi povedal ze ked ho opustim tak pre nho nebude mat uz nic zmysel.Nechcem mu ublizit vazne neviem co mam robit

marika5454

No vanilka tak presne viem ako ti je. Je to silnejsie ako ty, ale musis si uvedomit co chces, ci si vies predstavit ze by si sa s terajsim priatelom nikdy nevidela a ci to ma s tym druhym vobec nejaku buducnost. Ci si nechce len uzit alebo tak. Tu je tazko radit, to musis nato prist sama a prides nato. Niesi nevyzreta osobnost, to sa stava a prides na to spravne riesenie. drzim palce. a daj vediet.