Strašná pleť

Príspevok v téme: Strašná pleť
nikol4569

ahojte píšem pretože som už úplne nanervy z mojej tváre. vôbec nejem čokoládu ani mastné jedlá jem veľa ovocia zeleniny a úplne normálnu stravu žiaden fast food ani nič štiplavé a stále mám problém s aknoznou pletou hlavne na lícach a krku je to strašne .mam 24 rokov o plet sa staram pravidelne sa odličujem. poradíte mi prosím nejaké čistiace peny mlieka alebo krémy ktoré vám pomohli pri takejto pleti? poprípade nejaky domaci recept už som naozaj nanervy dakujeeem :/

asdf1234

chod za koznou a pytaj si duac gel! Povedz jej ze si skusila uz vsetky masticky, vodicky, skinoren a nic z toho... ked nepomoze a je to zle, tak roaccutane alebo acnenormin ale to uz su velmi silne lieky s mnozstvom vedlajsich ucinkov... (ale tie pomozu urcite)

daria22

ja som konecne objavila kozmetiku , ktora mi poriadne vylepsila plet. Elysson - prirodna , rucne zarabana na mieru podla pleti klienta, mam teraz prvu kuru, pouzivam 6 tyzdnov ale uz nemienim investovat do inej. Napriek vyssej cene velmi dlho vydrzi, takze sa v podstate oplati oproti tym kremom z lekarne vseliakym, co som doteraz poskusala. Hlavne ziadne cistiace peny nepouzivaj, to je najvacsie svinstvo pre plet.

Juraj0083

Ahoj :) Žiaľ, boj s akné nie je o nejedení čokolády, mastných jedál a fastfoodov. Je správne sa na problém pozerať tak, že časť riešenia sa nechádza vnútri tela, avšak odopieranie si určitých druhov jedál má na akné iba minimálny vplyv. Je nutné piť veľa tekutín, zdravo sa stravovať (to neznamená nejesť čokoládu - ale jesť primerane, nepreťažovať žalúdok a mať pestrú stravu), ďalej treba mať vhodný prípravok na vonkajšie použitie, prípadne niečo na vnútornú očistu. Ja používam tento príravok - -odkaz odstránený-.

Prikladám aj odkaz na článok, kde je liečba akné pekne vysvetlená :) - -odkaz odstránený-

Moireal

Skusala si napriklad enterosgel? Ma sa pit a aj na plet davat. Je to vlastne kyselina kremicita v geli, mal by cistit nielen creva ale celu traviacu sustavu. Plus je vseobecne zname, ze kremik je poklad na pokozku a sliznice sam o sebe. Ja to tiez planujem vyskusat,kedze ine sposoby cistenia creva sa mi akosi nedaju uskutocnit.