Odlisny sexualny apetit

Príspevok v téme: Odlisny sexualny apetit
sususu

Dost ma niekedy vytaca ked sme spolu s priatelom a nemilujeme sa jeden den..pripada mi to divne... moj byvaly vztah bol velmi vasnivy, niekedy sme ani zo spalne nevychadzali a teraz je to take kludnejsie, jasne ze som v nom nasla hodnoty ktore byvalemu chybali ale niekedy sa citim akoby ma nechcel ak sa so mnou jeden den nemiluje..je to v poriadku??? Preco sa chcem milovat kazdy den? Teda staci mi na to iba pomysliet a hned mam chut. Stale to tak bolo a v kazdom vztahu. Ked pocuvam niektorych znamych ze sa neny vyhovaraju na bolesti hlavy to sa mi v zivote nestalo. Aj v chorobe s teplotami..stacilo ked sa ma dotkol a uz to slo :-) Teraz sa obcas nie casto ale stava sa to ze je unaveny a nemilujeme sa a mna to uz stresuje ze ma nechce tak velmi ako by som chcela. A taktiez ja to chcem a potom som nahnevana ze nic nie je..aj ked jasne ze nestazujem sa ale vo vnutri to vo mne "vrie". Viem ze nie kazdy den je "nedela" a mame ine veci na praci ale radsej rychlovka kazdy den ako dlhe nudne raz za cas. Ako ukludnit ten moj sexualny drive???

Slobodna

Ja som :) ale pre klamarov som nikdy pochopenie nemala.
Tym, ze nieco chces, chcenie je tiez forma natlaku.
Mala by si na sebe makat a zamerat sa aj na dusevnu rovinu, lebo zena po 30tke s takymi nazormi ...

Moireal

Chces byt ta najlepsia, v poriadku. Ale iba ak sexualna masina. Chlapi miluju sex ale dnesna doba podporuje zzenstenost muzov, lebo chemikalie v ovzdusi a nekvalitna strava. A rovnako zeny su fuzate a maju problem otehotniet, tak sa necuduj, tvoj priatel nieje divny. Ked sa k tomu prida aj unava z prace a mozno nejaka frustracia z niecoho, co s tebou nemusi mat absolutne spolocne, tak ma logicky mensiu chut na sex. Ako to tu ktosi pisal, chlapa to obera o silu,lebo vacsina sa miluje tak mechanicky a nezapaja do toho dusu.
Skratka vidis problem aj tam kde nieje, to ze sa nemilujete jeden den, je naozaj smiesne a musis byt naozaj stastny clovek, ak ta este aj v tvojom veku trapi len toto a vsetko ostatne vam klape. Naozaj nemas ziadny problem, len mas nieco v hlave, ale to prejde lebo kazdy clovek sa vyvija.

dalsi

Slobodna Dnes 15:23

... iba par vypichnutych prezentovanych detailov. Ibaze som o tom castejsie pisal. Nic ine nevies. Malicky zlomok.

Slobodna

Pise sa zbohom :)
Ja by som urcite nenutila unaveneho, ci choreho milovaneho muza ku kazdodennemu sexu. Lebo ak niekoho milujes, jeho potreby su prednejsie nez tvoje vlastne.
Ano, ide o spojenie, to neznamena byt spojeni stale. Dvaja ludia sa totiz nespajaju len sexom.

dalsi

Slobodna Dnes 15:11 - nadavas tu ludom len tak do uchylakov, co sa sem zbiehaju... To neni nadavka ? Ani tych ludi nepoznas. Zato ako PRVA si sa tu ozvala ty a este hovoris o zlietani uchylakov ? :-D

Svoj nazor mozes mat, ale nepoznas ma. Vidis len stotinu toho, co mozes. A to je ten rozdiel medzi nesudit ludi len pre ciastovu domyslavost, ked nevieme o nich v podstate nic - len male utrzky z ich zivota.

spring

Seriozne ti teraz radim, ak chces pracovat na sebe, tak s tvojim uvazovanim, pristupom a tym ako si sa tu ukazala, ti pomoze iba odbornik..

sususu

Milovanie dvoch ludi spaja. Ja sa nemusim bat zeby ma moj priatel nechal, doplname sa a mame sa radi. Nechapem preco tu vytahujete ine hodnoty nebudem to tu predsa vsetko opisovat. Jediny moj problem je v tej odlisnej chute na sex a to som chcela rozobrat. To ze ho nechcem stratit a preto to chcem riesit vam asi nehovori nic vsak? Ako vidim vy sa tu iba navzajom urazate, je to smutne. Slobodna asi ta naozaj tvoj nick vystihuje kto by s Tebou aj vydrzal. Mozno nie som dokonala ale chcem byt najlepsia ako sa len da aby som svojho priatela robila stastneho a chcela som vidiet aj vas pohlad na to verila som ze mi to pomoze ukludnit sa pretoze doteraz sa mi zdalo ze on je ten divny ked porovnavam mojho byvaleho tak s nim sme sexovali viackrat za den. Neznamena to ze sme nerobili nic ine! Bolo to opisane v mojej prvej sprave. Aj to ze som v nom nasla hodnoty ktore byvalemu chybali a napriek tomu chcem zostat s nim a pracovat na SEBE!!!! Ti ktori tu len urazate a sudite ste polutovania hodni a neschopni rozoberat problem tak nechapem co tu na tomto fore robite. S Bohom!