Od operacie zniceny penis - potrebujem dobreho plastickeho chirurga (urologa)

Príspevok v téme: Od operacie zniceny penis - potrebujem dobreho plastickeho chirurga (urologa)
pomocprosim

Ahojte . Uz je to 5 rokov co som bol na operacii koli vyraznemu zakriveniu penisa. Po tejto operacii mi ostala nejakym sposobom koza penisu cca v strede navrchu "prilepena " . Neviem ci tomu budete rozumiet , ale jednoducho ked som stiahol predkozku za zalud a kusok este dalej po tele na tom mieste v strede penisu sa zastavi a nejde dalej (proste nejde pohybovat honiacim sposobom kozou po penise len do polky ) . Tak som siel neskor za rovnakym urologom , ze mam s tymto problem . Tvrdil ze to budem mat jazvu a zrastenu kozu z telom penisu . Tak sme sa dohodli na datume a prisiel som na operaciu . Po operacii mi na izbe doktor povedal ze ziadne jazvovite tkanivo nenasli a len mi to znova zasili . Po tejto operacii som padol z psychikou na uplne dno , trpim depresiami kazdy jeden den bol som nezamestnany 16 mesiacov , nedokazem sa usmievat . Mam 24 rokov este som nemal ziadne dievca . Od tej operacie mam aj dost problemy z erekciou , ale dufam v to ze to je len psychikou . Doktora som sa pred kazdou operaciou pytal ci to moze poskodit erekciu a vzdy odpovedal ze sa to nemoze stat , pretoze mi nic nerobil z toporivymi telesami . Este doplnim ze ta operacia na zakrivenie mi nepomohla (mozno tak o 20% ) , ale znicila mi zivot . Preto vas prosim . Nepoznate nejakeho fakt dobreho plastickeho chirurga urologa co by mi vedel pomoct ? Pisal som uz viacerym urologom co mali dobre hodnotenia na stranke estheticon , ale vsetci mi odpisali ze sa tym nezaoberaju . Neviem co mam robit , uz takto zit nemienim ...

pomocprosim

Nedopisal som ze po tej druhej operacii mi ostala ta koza akoby natiahnuta dopredu az pod zaludom a "prilepena" este horsie .