JE MI STRASNE ZLE!!!!!!

Príspevok v téme: JE MI STRASNE ZLE!!!!!!
pomoc

uz od vcera ma boli chrbtica a aj hlava, ale teraz sa to uz neda vydrzat, hlava ma boli cim dalej tym viac, mam pocit, ze nemozem celkom otacat hlavu do strany a vystreluje mi to od chrbta. Najviac to boli v okoli krku a na hrudi mam taky zvieravy pocit,akoby mi na nu niekto tlacil. Ked zohnem hlavu ku hrudi a vystriem sa, strasne ma zaboli hlava a picha v hrudi. Neviem co to je. Ked si lahnem, bolest je este silnejsia. Co mam robit????

evul

Coho sa bojis?? Ked to bude len nieco banalne, tak ti to daju doporiadku, a keby to bolo vaznejsie, zoberu ta na vysetrenie. Myslis, ze tu ti niekto fakt odborne pomoze?? Aj keby som tusila, co ti je, tazko ti to zdiagnostikujem, ked sedis pri PC niekde uplne inde, kazdy lekar potrebuje cloveka vidiet, aby mu mohol pomoct. Na pohotovosti ta nezozeru, jedine ti pomozu, a jedine tam.

maser

chod na pohotovost mas pricviknuty nerv alebo ak poznaz dajakeho masera tak nech ti spravi trakciu krcnych stavcov.nedavno som to robil soferom autobusu ked sme boli na turnaji

evul

Coho sa bojis?? Ked to bude len nieco banalne, tak ti to daju doporiadku, a keby to bolo vaznejsie, zoberu ta na vysetrenie. Myslis, ze tu ti niekto fakt odborne pomoze?? Aj keby som tusila, co ti je, tazko ti to zdiagnostikujem, ked sedis pri PC niekde uplne inde, kazdy lekar potrebuje cloveka vidiet, aby mu mohol pomoct. Na pohotovosti ta nezozeru, jedine ti pomozu, a jedine tam.

pomoc

ale ked ja sa velmi bojim.Nemozem to mat len zaseknuty nejaky nerv alebo stuhnute alebo ja neviem co..... bojim sa volat na pohotovost, ale zaroven sa bojim, aby sa mi nieco nestalo