Vestice

Príspevok v téme: Vestice
jjiiop

uz ma to hneva,bez mojho vedomia clen z rodiny zavolal do telky vestici,co ja neznasam,neverim na to,presnejsie nechcem nic o sebe vediet do buducnosti..a takto to vzdy dopadne,povedala datum narodenia tej vestici,moze sa nieco stat?v poslednej dobe my je tak divne..fakt ja tie vestice nemusim.a viem ze ak nieco existuje take tak to nechcem vediet a nechcem aby ma niekto do toho vtiahol,je my to proti srsti!a bojim ze ked dala datum narodenia ze sa my moze nieco stat!

trntrnvrn

Pocuvaj moja, ty sa nicoho neboj, ta ti nic nespravi. A vies preco? Lebo keby vedela naozaj vestit a predpovedat buducnost tak uz by mohla vybrakovat vsetky loterie, byt miliardarka a netrepat sa do TV a hovorit tam uplne koniny, kt. sa stanu len tym, kt. jej na to skocia.

Ide o to, ze ak jej uveris, ze ma taku moc a ze ti predpovie pravdu, tak sa podla toho podvedome zariadis, ono sa to potom naozaj stane a ty mas pocit ze aka je to pani uzasna, ze vie predpovedat buducnost.

Ak sa jej bojis, pretoze veris, ze ma moc ublizit ti, tak ma skutocne moc ublizit ti. Ty si to totiz nahovoris.

VSETKO JE TO O TVOJEJ VIERE.

Takze pochop, že je to len obycajna stara tetka, kt. pochopila, ze dnes je dost ludi hlupych na to, aby jej uverili a vie, ze bude mat z toho lóve, toť vše.

LMarika

No ak to bolo audiotextove cislo, na ten telefon k vestici, tak stat sa veru moze, ze dostanete taky brutalne hororovy ucet, ze srdcovy infarkt ta neminie. Len to jedine sa moze stat, ine problemy necakaj. Vestice sa zaoberaju aj astrologiou, horoskopmi a numerologiou a podla datumu narodenia si rozoberu cisla, ktore ten datum obsahuje, zistia znamenie, v ktorom si sa narodila, znamenie, v ktorom sa narodila tvoja dcera, ci kto to tam poslal a potom na zaklade toho robia rozne astrologicke a numerologicke vypocty na zistovanie vzajomnych vztahov a vedia tvojej dcere celkom presne a trefne na zaklade datumov narodenia rozobrat vas vztah a povahove crty, pripadne aj navrhnut riesenie, ako by sa mala k tebe spravat, aby ta lepsie pochopila a aby sa vase vzajomne vztahy zlepsili, a take vselico. Okrem toho zvyknu podla datumu narodenia a z toho vyplyvajuceho horoskopu - znamenia a dekady urcit blizku buducnost. Ale ze by ta nejako zacarovali, aby sa ti zle veci diali, tak to nie. Akurat na tom telefonate velmi pekne zarobili, to este len uvidis, ked pride ten ucet za telefon. Asi tak nejako.